Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig etethetek élő tubifexxel?

Meddig etethetek élő tubifexxel?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 16:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Szombaton vettem, hűvös helyen tartom, a vizet minden etetés előtt cserélem rajtuk. Még mind mozognak is.
2012. márc. 14. 16:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg mozognak, amíg összekapaszkodnak addig jó

(1-2 hétig nagyjából) De úgy menet közben adhatnál nekik mást is, hogy mindennap ugyanazt egyék.



Én úgy adom újabban, hogy adok 3 félét egy nap, de mindenből csak egy picit. Persze ez nem biztos hogy jó, mert olyan hülye válogatósak lettek a halaim.


Van aki most nem szereti a tubit csak a szúnyoglárvát, a másik meg a szúnyogot nem eszi meg viszont a tubit imádja. De érdekes a fagyasztottat mind megeszi :)

2012. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi

"hogy mindennap ugyanazt egyék" helyett -> hogy ne mindennap ugyanazt egyék :)

2012. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is adom mellé a rendes lemezes tápot is, bár tudom, az nem a legjobb nekik...
2012. márc. 14. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos nem árulnak tubit, de pesti rokonomék azzal etetik a halakat hűtőben tartják és egy csomó ideig elvan nekik a hűtőbe (sztem több mint 2hétig elvan)

hable: Érdekes:D Nekem is úgy vannak a halak hogy 2féle kaját kapnak vizibolhát és lemezest elvileg a vizibolha jó nekik, de valamiért nem szeretik annyira mint a lemezest:D Válogatósak lettek, de úgy adom hogy egy kicsit vizibolha miután megették jöhet a lemezes... De jövőhéten jönnek a halak és akkor veszek még valami kaját nekik, sajnos erre felé még fagyasztott se nagyon van, nemhogy élő...:s

2012. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!