Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van ez a növénnyel?

Miért van ez a növénnyel?

Figyelt kérdés
Van egy 10 literes akváriumom, és abban eddig csak 1 sziámi harci hal volt(most kaptam mellé egy zebra csíkos halat is), és egy vízi növény, amit a halas boltban vettünk, 1 már tönkre ment, az elsőnek a levelei kezdtek átlátszóak lenni, majd el mállott, 2 hete vettem egy másikat, azon fekete színű bevonatos kosz volt, és a szára kezdett elmállani, most el is tört mikor le akartam mosni. Amúgy rakok a vízbe 25 csepp metilénkéket és antiklórt. És van benne egy vízmelegítő ami be van állítva 23 fokra. Miért megy tönkre a növény?
2012. jan. 14. 16:32
1 2
 11/14 Platypus ***** válasza:
Regisztrálj az akvarista.hu-ra és onnan ingyen letölthetsz pár webkönyvet az alapokról.
2012. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Itt van egy: [link]
2012. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 akva apor ***** válasza:

A könyv jó én is szívesen olvasom .

A kérdezőnek pedig ennyit van még egy jó könyv amit én is használok bár nemtudom még van-e

Dick Mills : AKVARISTA kézikönyv

ezt is jó elolvasni ha megvan ha nincs de láttad meg kell szerezni sok minden (fajleírád,akvárium berendezés,tenyésztés,stb)van benne.

2012. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, azért írok, hogy elmondjam, hogy a könyvet anyukám kinyomtatta a munkahelyén, így most olvasgatom, lassacskán. Az egyik barátoméknak volt akváriumuk és már nem használják, így megvettük 70 literes, van hozzá fűtés, szűrő, világítás, vízpumpa. Ma fogjuk összerakni, még azt szeretném kérdezni, hogy lett véve egy baktérium kultúra, azt belerakjam a vízbe? Köszönöm!
2012. jan. 22. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!