Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » HOgyan magyarázzam el a...

HOgyan magyarázzam el a szüleimnek hogy 2 hetente enm szabad tisztításnál kivenni a halakat mert stresszesek lesznek és meghalnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

mutass nekik szakirodalmat, vagy majd kapsz szerintem sok jó választ rá, ezeket majd mutasd meg nekik. Én csak azért nem kezdem el írogatni a gondolataimat, érveimet, mert látom te is tisztában vagy a dologgal.


De, ha meg nem is halnak, darakórtól kezdve minden nyavalya el fogja érni őket előbb-utóbb

2011. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg őket, hogy olvassák végig ezt:

[link]


Kérd meg őket, hogy hallgassanak rád, mert ezt biztosan tudod, és amit csinálnak az rossz. Mondd meg, hogy megcsinálod te a vízcserét, hagyják csak rád.

2011. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem kéne 2 hetente olyan mértékű tisztítás, hogy még csak a halvány gondolata is felmegüljön valakiben, hogy amiatt kiszedje a halakat, vagy egyáltalán a kezébe fogja a kifogó hálót. Nem is értem, milyen indíttatásból történik ez.
2011. ápr. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Naja.

Ez valami 20 literes akvárium 10db guppyval?

2011. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a témára egy boltban, ha együtt vagytok. Ott talán meg fogják érteni a szüleid, hogy több 1000 litert nem is lehet így karbantartani. Egy bolt pedig nem 10 guppyt veszítene azzal, hogy rosszul bánik a halaival.
2011. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Kíváncsi lenék mit csinálnának a szüleid egy 300 liter akváriummal, azt is kipakolnák kéthetente? Én is azt tanácsolom, hogy mutasd meg nekik, hogy kell karbantartani egy akváriumot és hogyan kell vízcserét csinálni, a halak csesztetése nélkül.
2011. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!