Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell egy 10 literes akváriu...

Mi kell egy 10 literes akváriumba? (1 hím harcoshalnak)

Figyelt kérdés
Fűtő mindenképp, mert nálunk biztos nincs 24 fok a lakásban, de szűrőt nem tervezek, szerintem ilyen kis akváriumba nem kell, ha 2 hetente cserélem a vizet. Csak attól félek, hogy megfázik a hal, mert azt olvastam, hogy feljön a felszínre levegőzni, és mivel a szobahőmérséklet hidegebb, megfázhat. 4-5 foknyi hőmérséklet különbségnél is igaz ez?
2009. febr. 22. 11:04
 1/6 anonim válasza:
0%
Talan egy nosten harcoshal
2009. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akarom szaporítani őket, amúgy meg azt kiöli, nem hiába harcoshal a neve :D
2009. febr. 23. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

szia! nőstény lehet mellete mert amúgy nem szaporodnának:)!

a harcoshal egy labirint kopoltyús hal ezért nem kell neki szűrő! fűtés pedig nem kell mert elég neki a bolti meleg is!:)

2009. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sztem mint mindenki tegyél az akváriumra egy üveglepot és a fényt is felülről kapják így a levegő nem hűlik ki a lámpa + még melegít is
2009. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
10 literes akváriumunk van egy bettával. Kell neki vízmelegítő, mert nem elég meleg neki a szobahőmérsékletű víz. Megfázik. Nekünk kifakult. Egy gagyi 1000ft-os vízmelegítő már használ neki. Meg van egy szűrőnk is,mert amúgy 3-4napon belül zavaros lenne a vize. Ja és van neki egy átúszós játéka, amivel jól elvan =) Próbáltunk mellé xifót tenni,de megkergette, ki kellett venni. asszem ennyi =)
2009. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is kb 10 literes akváriumom van és eggyáltalán nincs benne semmi csak a hal a kő egy kis búvohely és egy növény és már agusztus óta megvan!!
2010. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!