Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan vízinövény amit...

Van olyan vízinövény amit aranyhal táplálása miatt érdemes szaporítani?

Figyelt kérdés
aug. 5. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
békalencse
aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tavi rózsát szokták szeretni, az az árnyékot és búvóhelyet is.


Emellett tavi növények, amik oxigént jutattnak a vízbe.

Orvosi kálmos, úszó kagylótutaj, ilyesmik.


Az a fontos, hogy elég nagy tó kell neki, az aranyhal normális esetben NEM marad picike, és 10-15 éveket él.

aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi a fenéért lettem lepontozva, a békalencse méretre is kiváló, gyorsan szaporodik és remek beltartalmi értéke van....
aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mire gondolsz mint békalencse. Van egy másik akváriumban rengeteg picike stűnél alig nagyobb kettős levelű fent úszó növényem. Most próbaképpen beraktam az arany alkohoz és pillanatok alatt megették. Ebbol gondoltam arra hogy lehetne szaporítani. De ezt a szaporítás dolgot hogy kell megoldani hogyha azt akarom hogy mindig legyen ne pedig elfogyjon?
aug. 6. 04:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet az akvában egy úsztatott, lapos, alulról kifúrogatott dobozban, de árnyékol és nem túl szép. Lehet külső dobozban de cserélgetni kell a vizet és meg kell világítani.
aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az akváriumod, és hány hal van benne?
aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
203
aug. 6. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom pontosan mire gondolsz mint békalencse. Van egy másik akváriumban rengeteg picike stűnél alig nagyobb kettős levelű fent úszó növényem."


Pontosan ez a békalencse ami nálad is van, az aranyhalak imádják.

Veszel habarcsládát ha van kerted és kiteszed félárnyékba, teszel az aljára 1-2 cm vastagon kerti földet aztán feltöltöd a tetejéig akvárium cserevízzel és azzal is töltöd utánna, ebben igen szépen el kell szaporodnia és adhatod az aranyhalaknak. Akár több ládát is beállíthatsz ha nagyobb mennyiség kell. Aranyhalak mellett nem fog neked szaporodni mert kb bármennyit megesznek belőle.

aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!