Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben a kánikulában érdemes...

Ebben a kánikulában érdemes vízinövényt rendelni csomag automatában vagy jobb inkább megvárni míg vége?

Figyelt kérdés
júl. 12. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a végét. Én pár napja fel se tudtam venni a csomagom csak egy nappal később mert levolt fagyva az automata.
júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj
júl. 12. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Csomagautomatába én nem rendelném, max. ha tudod hogy hamar fel tudod venni és nem áll ott órákig. Nekem pont tegnap jött egy növényrendelésem a greenaquától. Délután 3 körül ért ide, reggel adták fel. Tettek bele valami jégaku szerűséget, de mire háromra ideért, az is forró volt már. A növények kicsit fonnyadtak voltak, de túl fogják élni. Azonnal beraktam őket egy vödör akváriumból leszívott hideg vízbe, ma reggelre jobban festettek, be is lettek ültetve. Csak azért mondom ezt, hogy legyen összehasonlítási alapod. Szerintem automatában tönkremennének ebben a melegben, akkor is ha van a csomagban hűtés. A TC-s növények talán jobban bírnák ezt a nagy meleget mint a kőzetgyapotosak, de én lehet nem kísérleteznék automatával.
júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!