Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üveget lehet vhogy polírozni? ...

Üveget lehet vhogy polírozni? Vettem egy akváriumot ami csupa vízkő de még a sósav se oldjs le...úgy tűnik hogy nem is vízkő hanem rengeteg apró karcolás

Figyelt kérdés
jún. 29. 10:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
63%
Következő kérdésedre megelőzésképp: Nem lehet polírozni, nem lehet leszedni.
jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Tudom, hogy nagyon hülye kérdés és előre is mélyen elnézést kérek, de kívül belül takarítottad?
jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Azta! Ilyen ramaty akváriumot még nem láttam. Ez nem karc, az üvegbe meg semmi nem eszi be magát.


Amúgy áztattad, vagy csak gyors dörzsölés volt és vártad a csodát? Töltsd fel kb 10 centire vízzel, menjen bele az ecet vagy sósav és ázzon egy egész napot! Csak próbaképp, azért nem mondom, hogy egészet töltsd fel, mert ha nem hatja meg ez se, akkor halott ügy, dobd ki a p.csába.

jún. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Tömény 20%-os sósabban áztattam majd dörzsöltem.

Kívül is, de látszik hogy ez belül lesz mert ha belül vizes lesz akkor átmenetileg átlátszó lesz. Ha pedig megszárad az akkor megint nem

jún. 30. 20:29
 25/26 anonim ***** válasza:

Pfú,mennyit adtál ezért a szarért?

Ettől jobbakat szoktak hirdetni ingyen

tegnapelőtt 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
10 ezret. De akkor még nem tudtam hogy a sósav se viszi le...
tegnap 05:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!