Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a neve annak a sügérnek...

Mi a neve annak a sügérnek aminek a farok úszóján és környékén sárga pöttyök vannak?

Figyelt kérdés
jún. 19. 18:05
1 2 3
 21/21 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Próbáltam még keresni, de sajnos nem találtam :( Nagyon esetleges opció még az olyan mint például a severum/ szemfoltos tarkasügér; Hoplarchus psittacus (true parrot fish); zebrasávos sügér (convict cichlid).


Hát tegyél legjobb belátásod szerint. Igazából egyfajta tenyészprogram sem lehetetlen, csak ugye elsősorban többek közt idő, pénz meg hely szükséges hozzá, bár ez olyan ,hogy ha olyan az ember akkor simán elkölt annyit hobbicéllal mint amennyit a tenyésztés igényelne. Meg némi értés és érzék az adott fajokhoz, de ez kell akkor is ha csak átlag hobbicéllal tartod, ugye.


Én lehet csak annyit csinálnék ,hogy kinézném a legjobban hasonlító/ legjobban tetsző fajt s annak egy egyfajos akvát csinálnék vagy legfeljebb pár társhallal tartanám amikkel megfér s nem nagyon veszik el róla a figyelmet. De ha te nagyobb projektbe szeretnél belevágni akkor hajrá, szurkolok és kíváncsi lennék a fejleményekre 😁👍

jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!