Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fűtőt kéne vennem 5...

Milyen fűtőt kéne vennem 5 literes akváriumhoz? Hány wattos, körülbelül mennyibe kerül? LED világítás csak azért kell az akváriumba, hogy lássuk a halat?

Figyelt kérdés
Egy betta halat vásároltam ma, és olvastam, hogy megfázik, ha nincs fűtve a víz. Nagyon megijedtem, szeretném jó gondját viselni...
2020. márc. 19. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
... és természetesen gratulálok, és örülök, nem csak a hal miatt, hanem alapvetően a felelős hozzáállás miatt!
2020. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Salx Narval ***** válasza:
Örülök, hogy így döntöttél. Ha legközelebb a halasnál jársz vásárolj egy maréknyi máj mohát, v tüskéshínárt a felszínre annak örülni fog a halad. A vizet is jól szűrik és látványnak sem utolsó a lebegő növényzet. A sötét hátfal is növeli a biztonságérzetét és kiemeli a színeket is. Heti 2 alkalommal érdemes 15-15% vizet cserélni és ilyenkor a talajt is takarítsd fel.
2020. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es és 12-es, hetente kétszer körülbelül 15-20, néha 25% körül szívok le, függ attól is hogy mennyi ürülék van a vízben, nyilván ilyenkor aljzatporszívózok is (remélem ez a szakszerű neve :D) Szerintem boldog Gulliver, igen így hívják :D, gyönyörű színe van és kiderült, hogy nem fátyolúszós betta, hanem fésűfarkú csak szegény olyan rossz állapotban volt mikor elhoztam, hogy nem látszott a farka rendesen, meg hát nem is értettem hozzá...Na de a lényeg, minden rendben, mégegyszer köszönöm :)
2020. júl. 2. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!