Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Ma elütöttem egy cicát- láttam is, le is lassítottam, de a kis buta mégiscsak kiugrott...a helyiek közül persze senki nem ismeri a cicát... Állatorvoshoz bevittem: nagy belső gondja nincs, viszont csúnyán eltört a jobb könyöke... Meg lehetne műteni -persze nem ingyen, kb 30-34ezer ft.... És nem biztos, hogy helyre jön: valószínűleg sérült az ideg is, ebben az esetben amputálni kell a későbbi problémákat elkerülendő...Nem nagyon tudok még egy cicát bevállani, amputált lábút pláne (nem tarthatom benn a cicákat, és bár autó itt nincs, akkor is számos dolog lehet, ami elől ő így nem tud elmenekülni időben)... Így nem maradhat...elaltattatni nincs szívem, fiatal, max 1 éves... Van olyan szervezet vajon, akik átvennék a gondozást/gazdásítást?
2017. szept. 25. 20:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Itt helyben már meg sem próbálom, kutyákkal már milliószkr végig jártam ezt: a végén mindig rám maradt a költség meg a gazdásítás....és itthon addig a bonyodalmak...
2017. szept. 25. 20:50
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs az off ért! De le a kalappal előtted! sokan simán tovább mentek volna.Esetleg meg próbálhatod kiplakátolni a cica képét ott ahol elütötted mert lehet van gazdija. Hátha szerencséd lesz.
2017. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is plakátold ki mindenhol a környéken, meg faceebokon is, újságban, rádióban hirdesd meg, mert hátha a gazdája keresi!

Nekem is veszett már el cicám, és mindenhol kerestem, plakátoltam, hirdettem, minden házba becsengettem és megkérdeztem nem látták-e, a környéket be kéne járnod és a képét hurcolnod, hátha rátalálsz a gazdájára.Vagy az ottani állatorvosnál is kérdezheted.

Nem tudom hol laksz, hol volt ez a cica?

Mégiscsak állatvédők segítségét kérd, távolabbiakat is.Ha nem lesz meg a gazdája.Ha megírod hol találtad, hol élsz, esetleg tudok tanácsolni állatvédőket.

Nagyon rendes ember vagy, mindenkinek ezt kéne tenni ilyen esetben.Ha semmit nem tudsz vele csinálni, muszály megműttetni, kérd meg az állatorvost, mivel nem a te cicád, csinálja már olcsóbban. Hátha...

Ha mégis rajtad maradna, 3 lábbal is jól fog tudni élni.

2017. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!