Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hörcsögök bajok most mi legyen?

Hörcsögök bajok most mi legyen?

Figyelt kérdés
lehet hogy lesz hörcsögöm de akkor nagyon édesnek játékosnak és egyben kb. nyugodtanak és ne nézzen ki egérnek vagy patkánnak létezik iyen hörcsög? ha igen mi kell neki? ja és milyen játékok kellenek hozzá?

2016. ápr. 28. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tényleg legyyen nagy is haaaaaaa lehet
2016. ápr. 28. 17:36
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mit szeretnél, de tessék ezt olvasd el.

[link]

2016. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy egy csipet értelmet nem tudok ajánlani hörcsög helyett.
2016. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

úgy néz ki lesz egy hörcsögom

szeretném ha szelíd lenne vagyi ne harapjon de ne legyen lusta és vad se csak játékos amit lehet simogatni szórakoztatni

2016. ápr. 28. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok mindent szeretnék, igen.
2016. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hörcsögök éjszakai állatok, tehát ha te felvagy ne várd el, hogy fellegyen ő is... és azt se várd el, hogy majd pont egy cuki, babusgatós hörcsögre fogsz rányúlni a kereskedésben. Minden állatnak más a természete, minden állat egyéniség. Ha sokat foglalkozol vele akkor kezesebb lesz, de az nem garantált, hogy nem fog megkóstolni.
2016. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na már mindenki érti?
2016. ápr. 28. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Éjjel matat, nappal alszik. Nem lennétek egymásnak szórakoztatóak, hidd el. Patkánynak vagy egérnek nem nézhet ki, hiszen hörcsög. Csak mondom. :)
2016. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
A én hörcsögöm:harap ,rikácsol ,félős és lusta,mégis szeretjük és gondoskodunk róla egyik höri se olyan amit te akarsz ,inkább tarcs kaktuszokat az a leg igénytelenebb szoba növén!
2016. ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is most akarok egy hörcsögöt! (Nekem már korábban volt) nekem amíg voltak nappal fent voltak este aludtak!
2016. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!