Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lesz vajon egyszer olyan,...

Lesz vajon egyszer olyan, hogy nem csak pl. lovat számárral tudnak keresztezni, hanem teljesen különböző fajokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném, hiszen túlságosan eltérő lenne a DNS-lánc. Persze, ki tudja, mit hoz a jövő??
2009. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kutyát a pókkal
2009. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére általában nem egyforma a kromoszómaszámuk.
2009. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Már ma is vannak ilyen kimérák, akár extrém esetek is, mint pl ember-répa hibrid. Természetesen ez csak egy sejt, és az se él sokáig. Általában minnél távolabbi rokonokat fércelsz össze (ami azért pokoli nehéz és drága művelet), annál kevésbé életképes, és egyszerűbb organizmus lesz az eredmény. Másrészt nincs is értelme, pl patkány-egér-nél figyelték meg, hogy az egér sejtek domináltak, így mégha szaporodóképes egyedeket is hoznánk létre, elég valószínű, hogy az egyik genom eltűnne az idők során, nem lenne külön faj.
2009. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ! Mert lovat már kereszteztek Zebrával :D

A Zebra nem szamár :)

2009. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
88%

Amit kérdezel az már megtörtént néhány évezredekkel ezelőtt letűnt ősi civilizációs emberi kutúrákban, amelyekben a génsebészet olyan magas szinten állott, hogy képesek voltak az egymástól távol álló fajok genomjait elhatároló gátakat átvágni (ezt csak képletesen írom, itten semmi ilyen szikés vágásra ne gondolj) és ezzel a különböző fajokhoz tartozó gének az egyesített fajban történő korlátlan keveredést tették lehetővé. Különböző gének funkciójának leárnyékolásával pedig elérték, hogy egyes tulajdonságok az új létrehozott kimérákban állandóan rögzítettek legyenek. Ezek az élőlények azonban utódjaikban nem voltak termékenyek, de lehetőség nyílott arra, hogy rövid életük elmúltával, akár nagyobb mennyiségben is újra előállítsák, klónozzák őket.

Ilyen kimérák voltak horus, anubius, minotaurus, kentaur, főnix, az ördögök az angyalok stb.

Egyes elméletek és a sumér agyagtáblák feljegyzései szerint ez a tudás nem a földi emberek tudása volt, hanem a csillagközi térből, a Nibiru bolygóról érkezett istenként tisztelt Nephilimek (Annunakik) tudása volt, akik egyébként az emberi fajba is génsebészetileg belepiszkáltak, mert 223 olyan génünk van, amely a molekuláris genetikai vizsgálatok által is igazoltan, mint egy 70 ezer esztendővel ezelőtt minden evolúciós fejlődési előzmény nélkül csak, egyszerre felbukkant bennünk. Ezen gének mindegyike hiányzik a jelenleg a Földön élő összes gerinces faj genom állományából.

2009. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!