Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ajánlana nekem valaki olyan...

Ajánlana nekem valaki olyan helyeket ahol nem csak jelképesen lehet örökbefogadni lovakat?

Figyelt kérdés
Már egy csomó oldalt végignéztem és nem találok ilyen helyet.Meg megnéztem, hogy van-e olyan aki ingyen elajándékozná a lovát.Nem baj ha sérült vagy öreg nem szeretnénk sem hátasnak sem igáslónak használni, csak hobbi állattartás lenne.
2009. okt. 24. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Próbáld meg Várkonyi Andival felvenni a kapcsolatot.Neki van Zakuszkatanyája,nehezen ad ki lovat(sőt nem is igazán),de ha komolyan gondolod és bizonyítasz akkor lehet,hogy segít.

A zakuszkatanya.hu-n megtalálod az elérhetőségét.

(nem a tv2-ös V.A.)

2009. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őrbottyán. Alapitvány a beteg sérült lovakért.ha kijársz hozzájuk, és "bizonyitasz" volt már rá példa, hogy adtak ki lovat, de nagyon szigoru ellenőrzés mellett. Őket ajánlom, tüneményes emberek, gyönyörü, tisztán tartott istállókkal, hozzáértő szakemberekkel.
2009. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már olvastam az őrbottyániról a Nemzetközi Kutya magazinban, csak hát nincs valami közel hozzánk,se a Zakuszka tanya.

De azért köszi a válaszokat!

2009. nov. 4. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A zakuszkatanya oldalán most ajánlanak fel két örökbefogadható lovat.
2009. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!