Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kölyök kutyát szeretnék...

Kölyök kutyát szeretnék örökbe fogadni lehetőleg menhelyről. Milyen oldalakat tudtok? (nem muszáj menhelyesnek lennie)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy új kölyköt,menhelyről.1 már van onnan és rendkivűl hálás a kis lelkem.Nem kell nekem fajtiszta,csak első látásra szeressek belé!:)

Köszönöm szépen előre is!


2009. jún. 12. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Nagyon örül a szívem, ha valaki nem drága pénzért akar elit fajtatiszta kutyát, hanem életet ment.

2009. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hasznos link!:)
2009. jún. 12. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia.van nyíregyházán az állatbarát alapítvány. [link] és van ott egy kutya,szeder.évek óta ott van,nagyon szép,kedves ktya.Régóta ott sínylődik.Nézd meg,és rem szerelem lesz első látásra.(én nem tdom örökbe fogadni,mert mekünk sok van)igaz öreg,de nagyon hálás,hiszen 2 éve ott van:( :(
2009. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
2009. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

rex.hu

Mi is innen hoztuk a két kutyánkat,örülök,hogy végre valaki menhely mellett dönt.

2009. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

allatok.info

gazdikereso.hu

gazditkeresek.hu

igazbarat.hu

netboard.hu =>Kutya => Gazdit keresünk topic

Nem tudom hol laksz, de ezeken az oldalakon az egész országból töltögetnek fel gazdára váró kutyusokat, "kedvedre válogathatsz". :)

Jó böngészést!

2009. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Budapest:

www.illatosut.hu

www.noeallatotthon.hu

www.lelenc.hu

2009. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a döntésedhez! Látogass ki a hozzád legközelebb eső menhelyre vagy gyepmesteri telepre és nézd meg a kutyákat. Biztos találsz kedvedre valót. Ha rám hallgatsz, ne kölyökkutyát keress. Sok kutya van, aki fiatalon került be a menhelyre, de eddig elkerülte a szerencse és már évek óta bent van (sokan még csak 2-3 évesek, de ezt az időt menhelyen töltötték). Ők az igazán hálásak és kevés az esélyük a jó vagy bármilyen gazdira. A kölyökkutyákat általában örökbefogadják, de a felnőtt korúaknak kicsi az esélyük (mert nagyon sokan vannak). Nekem értük fáj a szívem elsősorban és az öreg kutyákért.
2009. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos választottál már?kit?
2009. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!