Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék delfinekkel?

Hogyan dolgozhatnék delfinekkel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a fősulin anglisztikán vagyok német minorral. A legnagyobb vágyam az az, hogy legalább egy nyáron dolgozhassak egy olyan helyen, ahol vannak delfinek. Annyira csodálom őket. Nem idomár szeretnék lenni, csak kapcsolatban lenni velük. De mégis hogy? Hová? Nem értek az állatokhoz, bár delfinekről rengeteget olvasok. De ugye papírom nincs róla. Nincs valami ötletetek, hogy hová jelentkezhetnék?

2011. dec. 29. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Így maximum azt teheted hogy külföldön takarító leszel egy parkban
2011. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem az is megfelelne egy nyári munkának. csak mégis hol? úgy tudom, hogy legközelebb egy delfinárium Romániában van, de oda azt hiszem nem szivesen mennék. Más hely?
2011. dec. 29. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy pár delfinárium felsorolva a cikk végén. Nem tudom, működnek-e még..

2011. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mattusz ***** válasza:
Adj fel Spongya Bobnál hirdetést.
2012. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ausztráliába az állatkertbe szerintem jelentkezhetsz delfinetetőnek vagy fondozónak
2013. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!