Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisbaba hangú állat?

Kisbaba hangú állat?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy parkolóház melletti, kis bokáig sem érő bokor mellett haladtam el és felcsendült onnan ilyen furcsa állathang. Benéztem, nem találtam semmit, eltávolodtam , megint rákezdett egyenletesen, ritmusosan. Úgy hangzott, mintha egy kisbaba mukkangatna. Nem tudok rájönni, mi lehetett. Valaki tipp?
júl. 24. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on vannak fent állathangok.

Nyest? https://www.youtube.com/watch?v=4koq9VWSJvE

Patkány?

Madár is lehet.

júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
A kecskegidák tudnak úgy sírni, mint egy kisbaba.
júl. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, milyen az a mukkangatás, de ha ilyen bokáig se érő bokorból jött, és mikor odamentél, nem szaladt el semmi belőle, az valószínűleg valami rovar lehetett. A hang ismerete nélkül nem tudok tippelni.
júl. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Kan macskák is képesek úgy nyávogni, mintha egy kisbaba sirna.
júl. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Macska lesz.


[link]

júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Macska. Egyszer én is azt hittem, hogy kitettek egy csecsemőt, ott keresgéltem össze-vissza, amíg meg nem láttam azt a hülye macskát ami bagzani akart....
júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
És ha tényleg egy kisbaba volt kicsit arrébb, csak nem láttad? :-O
júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Macskabagoly
júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindegyiknek utánanézek. Igen, sok a macska meg a patkány azon a környéken, rá is keresek.

7-es, nagyon nagyon közelről jött a hang, ezért is néztem ott szét de a közeledésemre abbamaradt, egy állatot zavarhattam meg.

A kisebb, szárazföldi teknősöknek is ilyen kisbaba hangjuk van amikor éppen párzanak, ezért arra gondoltam inkább, hogy talán valami másik hüllő fajta.

júl. 24. 10:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!