Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék még ebben a...

Mit csinálhatnék még ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves staffi-akit a keverék kiskutyám. A mostani lakhelyünkről mennünk kell...szerződés nem volt s a határidő lassan lejár. Gyereket várunk a párommal. Nem gondoltuk volna hogy kileszünk téve így elment babaholmikra az összes megtakarításunk. Jelenleg képtelenek vagyunk kifizetni egy új albérletet kaukcióval együtt. Mi anyukámékhoz tudnánk menni de oda a kutya nem jöhet...próbáltam ideglenes befogadót találni illetve kutya panziókat megkérdezni de nincs havi 100-140ezer forintunk erre úgy hogy közben kaukcióra és új lakhatásra akarunk gyűjteni💔


Tudom hogy szörnyű gazdi vagyok! De rettenetesen szeretem a kutyusunk. Nem tudom hol próbálkozhatnék még hogy ne menhely legyen belőle💔

Nem akarom oda beadni. A szívem szakad bele...

Már arra is gondoltam hogy inkább az utcán laknék vele de közben gondolnom kell a hasamban lévő gyerekre is🥹


júl. 17. 09:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom a kutyust. 🥺 De igen bátor dolog úgy gyereket vállalni hogy ennyire nincs pénzetek. Mi van ha jön egy nagyobb gáz számla? Vagy elromlik egy háztartási gép? Nálunk nincs se gyerek se kutya. De amíg nem vettünk házat addig mindig volt legalább 1-2 millió tartalékunk arra az esetre ha beütne a baj.
júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10 Budapest


11

Volt tartalék csak felelőtlen voltam. Elvásárolgattam már most gyerek holmikra és játékokra. Nagyon bánom de belemerültem:(

júl. 17. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!