Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék még ebben a...

Mit csinálhatnék még ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves staffi-akit a keverék kiskutyám. A mostani lakhelyünkről mennünk kell...szerződés nem volt s a határidő lassan lejár. Gyereket várunk a párommal. Nem gondoltuk volna hogy kileszünk téve így elment babaholmikra az összes megtakarításunk. Jelenleg képtelenek vagyunk kifizetni egy új albérletet kaukcióval együtt. Mi anyukámékhoz tudnánk menni de oda a kutya nem jöhet...próbáltam ideglenes befogadót találni illetve kutya panziókat megkérdezni de nincs havi 100-140ezer forintunk erre úgy hogy közben kaukcióra és új lakhatásra akarunk gyűjteni💔


Tudom hogy szörnyű gazdi vagyok! De rettenetesen szeretem a kutyusunk. Nem tudom hol próbálkozhatnék még hogy ne menhely legyen belőle💔

Nem akarom oda beadni. A szívem szakad bele...

Már arra is gondoltam hogy inkább az utcán laknék vele de közben gondolnom kell a hasamban lévő gyerekre is🥹


júl. 17. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valamelyik rokon nem tudja ideiglenesen befogadni?
júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Apum megpróbálta megoldani de nála sem engedi a főbérlő...más rokonaim nincsenek. Párom ágán is kihaltak😔
júl. 17. 09:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire van ilyen lehetőség, de esetleg menhelyre ideinlegesen? Kötni valami szerződést vagy akármi hogy visszajössz érte? :/
júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

3


Ilyet sajnos nem lehet.

júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátok sincsenek, akikhez fordulhatsz?
júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs más lehetőség, én ideiglenes tartásba adnám szerződéssel és amint lehet, visszavenném magamhoz.
júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Némelyik kutyapanzió vállalja a felügyeletet utólagos kifizetéssel is.

Anyud miért nem engedi? Talán rá lenne a legegyszerűbb hatni.

júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7.

Van náluk már kutya. Plusz a nagybátyám is a telken lakik...kikötötte hogy nem jöhet a miénk...


Tudsz esetleg olyan kutyapanziót ahol van erre lehetőség?


6.Próbálkoztam vele de sajnos nem találtunk olyan embert aki befogadná:')

júl. 17. 13:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Menhelyekkel vedd fel a kapcsolatot, ott szoktak lenni ideiglenes befogadók.
júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hovavalósi vagy?
júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!