Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális,és mit...

Mennyire normális,és mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos én sokáig gyűlöltem a kutyákat...Aztán történt valami

(Ez egy szép történet lesz:).)

Nem én akartam,hogy a családunkba kerüljön egy staffy.Nagyon bánom,de kihagytam a gyerekkorát.Úgy néha megsimogattam,de ennyi.Kő szívem volt.Az ágyamra sem engedtem fel.Aztán 4 vagy 5 hónapos lehetett,amikor észre vettem,hogy elsírtam magam egy olyan videón,ahol egy pitbullt elaltattak,mert beteg volt.mindíg azt hittem,hogy lehetetlen,hogy én egy állathoz is kötődjek.Nagyon sokat jártam vele futira...sétálni.Laza 3 órás sétákat levágtam vele😄amikor már kifáradt,akkor én még mindíg bírtam volna:))....

Szóval nem tudom mikor,de bele szerettem.Nem-nem...Nagyon kedvelem őt,és tetszik nekem🤭

Viccet félre téve én nem vagyok gyáva,és igen is tudok keményen szeretni.Viszont kevés embernek sikerül elérnie nálam,hogy szeressek valakit.

A túlgondolásomat is elmúlasztotta.ami évek óta volt.

De a lényeg...mit csináljak,ha betegesen félek az elvesztésétől?


júl. 14. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Drogozz kevesebbet.
júl. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy amit szeretünk, azt sosem akarjuk, hogy egyszer majd elmenjen. Akár emberröl akár állatról van szó. De nem szabad és teljesen felesleges is folyton arra gondolni, hogy egyszer már nem lesz veletek. Bele betegszik az ember. A legjobb ha arra gondolsz, hogy egyszer úgyis mindenki elmegy, akár félted a végtől akár nem, akkor is ugyanaz lesz egyszer a sorsa, ezt nem lehet megakadályozni, de amíg be nem következik, szebbé teheted a napjait, az életét azzal, hogy szereted, gondoskodsz róla. Hogy legyen értelme élnie amíg a sors engedi.

Ha állandóan az elvesztésére gondolsz semmit se érsz el vele, attól még egyszer ugyanugy lejár az ideje, és ráadásul még attól is félni fogsz hogy kötődj hozzá. Mert azt fogod gondolni hogy ha továbbra is kötődsz akkor jobban fog fájni ha meghal. Igen ez igaz, de milyen élete lenne akkor annak a kutyának, ha azért nem szeretik tovább hogy ne fájjon ha elmegy? Akkor lényegében egyetlen napot sem él igazán

júl. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!