Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi hatásos a legyek ellen??

Mi hatásos a legyek ellen??

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ötletre lenne szükségem. A teraszon és a nyári konyhánál rengeteg a légy. Ahogy kinyitom az ajtót kb 15 20 biztos már bent is van. kint lenni nem tudunk ott napközben. A gyerekek ahogy nyitogatják az ajtót rengeteg be is jön. Már nem bírom. Milyen spray vagy akármi van ami távol tartaná őket?
jún. 26. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Chemotox
jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mad Max2 ***** válasza:
100%

béka

fecske

légycsapó is jó de az macerásabb

jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ragacsos légyfogó


[link]

jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teraszhoz meg ahová gondolsz rakj fel sárga ragadós lapokat (amik a cseresznyelégy ellen hivatottak védekezni). Nekem csak a cseresznyefán volt, de 2-3 naponta cseréltem (A/5-ös lapok), mert mindkét oldala tele volt mindenféle léggyel. Sokkal hatásosabb mint az a gurigás légypapír.
jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Chemotoxot használok bent napi 2x biztosan. A légycsapó oké, de a falon nyomot hagy.

A nyárikonyha teraszán van mikor egyszerre több száz légy zümmög, nem is értem mire jönnek, mert semmi sincs ott. Fújtam már ki ecetet is, de nem zavarja őket.😒 A légypapírt megprobálom hátha az javít a helyzeten.

jún. 26. 13:43
 6/7 Med_fet_ati ***** válasza:
100%

Ajtóhoz a legjobb a vízzel higítható légyirtó pép/paszta/festék, körbekened vele, és amelyik próbálkozik, mind megdöglik.

Pl: Agita 10 WG, vagy ami könnyebben beszerezhető Protect légyirtó granulátum

jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi fegyverforgalmazók lévén a párommal bugasalt sópuskát használunk ellenük. Rendkívül szórakoztató. Csak jó nagy szemű sót kell venni bele. 😁
jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!