Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az ugrópókok mennyire veszélye...

Az ugrópókok mennyire veszélyesek az embere?

Figyelt kérdés
Találtam egy videót hogy mennyire barátságosak tudnak lenni és okosak ezért utána néztem de nem találtam semmit arról hogy milyen mérge lenne vagy hogy csípne.

2020. szept. 16. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
"Azonnal vidd innen azt a pókot! Mert ha rám ugrik... És rád ugrok!" - munkatársam
2020. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire... amúgy is tök KICSI pókokról van szó, a hazai fajok általában az egy centit sem érik el... Van mérge, mint minden póknak, de olyan kicsi maga az állat, hogy a méregkarmaival a bőrödet nem tudja átszúrni.
2020. szept. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért ami abban a videóban volt az nem volt annyira kicsi. (jó azért nem is volt egy tarantula méretű)
2020. szept. 17. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem hazai faj volt :) nem tudod, melyik faj volt?
2020. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utálom a pókokat de az ugrók kifejezetten jópofák
2020. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A videó alatt azt találtam hogy "hyllus Giganteus". De átküldöm privátban a videót.
2020. szept. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!