Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Pingvinek veszélyesek...

A Pingvinek veszélyesek valamennyire az emberekre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ember gyerekeket esznek
2019. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút! Vérengző emberevő lények
2019. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, feltétlenül!


A Monty Python hétméteres elektromos pingvinről szóló szkeccsén majdnem halálra röhögtem magam. A Madagaszkár pingvinjein is megfájdultak a nevetőizmaim (Kowalski! Give me options!).

2019. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ha egyben nyeled le, akkor megfájdul a hasad.
2019. máj. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen! Költési időszakban a tojás mmellet a jeget is melegítik, ezzel jelentősen hozzájárulnak a sarki jég olvadásához, a globális felmelegedéshez.
2019. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek kedves válaszolók. Én nem fogyatékos válaszra vártam, de legalább megtanultam, hogy soha többé nem fogok gyakori kérdésekre írni, mert a mai generáció buta, és gúnyos.
2019. máj. 23. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 éves vagyok, enyém az első komment. :D

Hogy fogalmazódhat meg ez a kérdés benned? A nagy testű pingvinek amik esetleg tudnának ártani egy embernek azok az Antarktiszon élnek, illetve van pár kisebb termetű alfaj (lehet más rendszertani besorolású, most ezért nem néztem meg) mediterrán vidékeken is pl.

De most nézz már meg egy császár pingvint... Olyan szerencsétlenül totyog hogy egy fél maraton után is simán legyürnéd :D A kérdésed ezért eleve értelmetlen. Az is igen ritka hogy esetleg emberrel találkozzon.


Ki is veszélyes kire?

[link]

2019. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdés (kérdező) a fogyatékos, a válaszok humorosak, némi irónia és szarkazmus kíséretében.
2019. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Nem tehetek róla, hogy különbözünk egymástól.
2019. máj. 26. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!