Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés úgy meghalni...

Milyen érzés úgy meghalni hogy egy 9 méteres anakonda lenyel?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 22:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

"Egy új vizsgálatban amerikai kutatók kiderítették, hogy a boa megtámadta patkány nem a levegőhiányba pusztul bele. A kígyó olyan szorosan csavarodik köré, hogy gátat szab a vér áramlásának, ami keringés-összeomláshoz vezet. A halálos szorítás révén a veszélyesebb zsákmányállatok gyorsabban megadják magukat sorsuknak, és lehetővé válik, hogy a kígyó hamar véget vessen a harcnak, ezáltal energiát spóroljon."


És így valószínűleg a többi kígyó sem különb ettől. Ezért írtam, hogy a cél lenne a megfojtás, viszont jóval előtte ebbe hal bele az áldozat.

"

2020. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 16. 22:00
 23/33 zimonyi attila válasza:
100%

Nem vagyok amerikai kutató, de tapasztalatból azért tudom a következőket!

A szorítás következtében beállt fulladás, rövidebb idő alatt következik be, mint a vérkeringés összeomlása. Amennyiben a vérkeringés összeomlása miatt, az agy nem kap vért, akkor az egy kegyes halál, mert egyszerűen elájul és nem érez semmit. De a fulladás, az ennél sokkal szarabb!! Könnyűbúvárkánt, egyszerű tüdős merülésnél, jobb esetekben 2-max 3 percet is kibírtam víz alatt, úszva a 2 is elég, mondjuk úgy 15 -20 méter mélyen, csak lebegve a 3 is tiszteletre méltó, hangsúlyoznám, ha előtte este volt egy kis pia, akkor ezek a számok lerövidültek. A barátom 22 éves lánya, a szemünk előtt kapott egy rohamot és kb 7 percig volt levegő nélkül, de olyan szinten keringési hiányos volt, hogy a körme alatt bekékült!! A 7 perc még a gyöngyhalászoknek is becsületes idő! Sajnos, az agya roncsolódott, most debil szinthez van közel:((( De ez 7 perc - a fulladás, egy átlag embernél 3 perc alatt bekövetkezik. Tehát, szerintem a fulladás, gyorsabban végez az emberrel, mint a szorítás miatti keringée összeomlása! Persze lehet, hogy egy átlag patkánynál nem így van, de azt én nem tudom.....

2020. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
55%
nagyon dühítő. Amikor összeszedtél minden kincset és már a kulcs is nálad van a professzor kapujához, és egyszer csak ott lesz az az anakonda, és game over. A múltkor majdnem kidobtam a gépet az ablakon dühömben. Azóta már gyakran mentem a játékállást, így ha megenne, vissza tudom tölteni.
2020. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
valamivel kellemesebb, mintha neked kellene lenyelni a 9 m-es anakondát
2020. júl. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 ckarcsi válasza:
34%
A 7 méteres anakondában még szűkösebb a hely, bár a 9 méteres is eléggé szorít! Véleményem szerint 16 méter hosszú anakonda már elég tágas, tehát minél hosszabbat igyekezz kiválasztani!
2020. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek tényleg jó tippek. De úgy tudom sajnos 16 méteres nem létezik. (EGYELŐRE)
2020. júl. 20. 18:01
 28/33 anonim ***** válasza:
65%
2020. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakit lenyel egy kígyó, a következőket tudom tanácsolni (ezeket Anti bácsi mondta):

"Ne idegeskedjél, ne emészd magad! Nyugodjál meg, oldódjál föl! Nem fogsz eltűnni, csak egy kicsit átalakulsz."

2020. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
50%
Nagyon rossz lehet egy ilyen szűk, zárt helyen meghalni...
2020. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!