Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés úgy meghalni...

Milyen érzés úgy meghalni hogy egy 9 méteres anakonda lenyel?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 22:20
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Elég durva. Én úgy csinálnám hogy a méregfogat bekötözném alufóliával. Így nem tud megmarni.
2020. júl. 15. 23:28
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
Az anakodnának nincs méregfoga, nekem volt, becsuktam közben a szám, hogy meg ne öljem az állatot.
2020. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
88%
Mivel össze osszetori a csontokat... Még az előtt meghalsz hogy betolna... 😴 Hogy juthat ilyen hülyeség vki eszébe... Ez pont olyan mint véletlenül be úszni egy bálna szájába... 🏊‍♂️🐳 Láttod még ez is ellenkező irányban úszik.. Mert több esze van mint neked...
2020. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
Készült egy interjú Chuck Norrissal, amikor a kígyók birodalmában járt. Ő gépfúróval járta a birodalmat, és amikor megette egy anakonda, ott a gyomrában elővette a gépfúróját, kifúrta a kígyó oldalát és kimászott. Az interjút nem találom a neten, de olyat mesélt benne, hogy eléggé nyálkás, csúszós volt a kígyó szájában, és teljesen sötét volt bent, ahogy a száját becsukta. A gyomorsav nem oldotta fel Chuck Norrist, hanem ő oldotta fel a gyomorsavat, így csak sodródott a kígyó bélrendszerében amíg a gyomors megfelelő részébe nem ért. Olyasmi mint a vízi csúszda, csak lassabban csúszol és minden oldlalról szorít a kígyó bele. Majdnem olyan mintha vízben lennél csak nehezebben tudsz mozogni. De ezt csak ő élete túl, tehát a torkába kerülve más ember már nem érzékelné ezt, csak a csúszós, nyálkás száját a kígyónak.
2020. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, ugye tudod, hogy ezzel mindenki tisztában van, csak hülyéskesünk?
2020. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
80%

Szerintem 14es is csak poenkodik.. remelem🤣

Beteg egy kerdes az biztos 🤣🤣

2020. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%
A 13asnak címeztem, bocsesz. Amúgy nem árt ha van nálad egy toll, megcsikized azt kiköp.
2020. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
35%
Az anakonda nem fojt meg (mármint a cél ez lenne), illetve nem is roppant össze, mivel ezek előtt összeomlik az egész keringésed.
2020. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
40%

Ja jó volt ! üdvözlet innen is a sírból 🧟‍♀️



(Remelem nem vetted komolyan )

2020. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
94%

Előbb megfojt, csak utána kezd el enni.

"A tévhittel szemben áldozatát nem összeroppantja, hanem megfojtja. Annak minden egyes kilégzésénél ugyanis egyre szorosabban öleli, míg az végül nem tud levegőt venni. A zsákmányát – hasonlóan a többi kígyóhoz – egészben nyeli el. Kiakasztható állkapcsának megfelelően a fejénél jóval nagyobb átmérőjű eledellel is elbír. Hogy akadálymentesen jusson át a torkán, mindig a fejnél kezdi a nyelést, amelyet izmainak hullámszerűen végighaladó összehúzódásával is elősegít."

[link]

2020. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!