Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » S. O. s. nagyon kene most a...

S. O. s. nagyon kene most a segitsegetek. Ezek csalok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
nos a helyzet az,hogy kihivtak az allatvedot ram hogy utom verem a kutyaimat meg ijenek.termeszetesen nem igaz ebbol semmi en elmondtam nekik,de kerdes hogy kinek??? mert ma gondolkoztam,ha allatvedo lett volna van nala chip olvaso,es mutat fel valami papirt es ugy jon be a hazba. ellentetbe ezzel,lefenykepezte telon a chip szamot,es meg a kutyaimat is. de kik lehettek ezek? 2 kozepes testu kutyam van panelba es megvan a mozgasigeny napi 3 ora plusz futas,es van egy ket eves gyermekem is. nagyon celozgattak arra hogy ha a bejelentes az onkormanyzatba ment volna a gyamos,kijott volna es ebben a helyzetben vitte is volna,a gyereket. most akkor mi lehet azt akarjak a lakok hogy a gyerekemet vigyek el tolem??? mert szerintem kutyak miatt nem vihetnek,es semmi sem igaz abbol amit mondanak rolam hogy hogy banok a kutyaval. meg mondtam nekik hogy kertes hazba. fogunk menni es meg kerdezte hogy mennyi ido mulva? miert csinalhatjak ezt? meg be se mutatkoztak. visszaelhetnek a kutyam kepevel adataival? hol tudnam ezt a dolgot jelenteni mert et csalas volt.
2015. febr. 23. 23:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mindenképp kérdező bátran hivd fel.. ez visszaélés.
2015. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kezdem azzal, hogy mindegy, hogy kik voltak legyenek állatvédők, önkormányzati dolgozók, fiatal nők vagy idősek. Mindegy. Akkor is szabályellenesen léptek fel veletek szemben, így meg is nyugodhatsz egyrészt viszont aggódhatsz másrészt.

Megnyugodhatsz: Senki nem fogja sem a gyerekedet, sem a kutyáidat elvinni. Ha igazi állatvédők vagy önkormányzati dolgozók lettek volna, ők sem tudják elintézni, mert te bármikor fellebbezhetsz az esetleges határozat ellen, hogy jogtalanul jöttek be a lakásba, nem igazolták magukat sem igazolvánnyal, sem bármilyen papírral.

Azt, hogy a szobában éppen kupi volt, nos ki nem tojja le? Amíg nem veszélyezteted a körülötted lévők egészségét, testi épségét a kupival addig senkinek semmi köze hozzá, hogy a fiad a matracon alszik vagy sem, vagy kupi volt a szobában. (főleg este 9-kor)

Másrészről aggódhatsz, mert a tolvajok egyik szokása, hogy ál ürügyekkel felkeresik a lakókat, akik jóhiszeműen beengedik. Amíg az egyik szóvá tarja a lakót addig a másik terepszemlét tart, vagy már lop is amit lopni lehet.

Én a helyedben felhívnám az önkormányzatot, és megkérdezném, hogy tegnap kit küldtek ki este 9 óra körül hozzátok, mert te most hivatalosan panaszt akarsz tenni a két nő ellen. Ha tényleg küldött ki az önkormányzat ügyintézőket, akkor annak bent az irodában írásos nyoma van.

Ha azt mondják, hogy ők nem küldtek ki senkit (és nagyon gyanítom, hogy az önkormányzat senkit nem küld ki este, hiszen ha jól tudom este 6-ig dolgoznak) akkor érdemes ismeretlen nők ellen feljelentést tenni.

2015. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hell-ikon ***** válasza:

Szerintem valamelyik szomszédodnak piszkosul a bögyében lehetsz és az vehette rá az ismerőseit, hogy magukat kiadva állatvédőknek hozzák rád a frászt.


Már csak azért gondolom ezt, mert az önkormányzat emberei sem este fél 9-kor fognak kimenni hozzátok, ráadásul ha ki is mennek nem feltétlen rögtön a gyámüggyel karöltve. De ha a gyámügy is kimenne hozzátok, náluk sem az az első, hogy rögtön viszik a gyereket, nekik is az az elsődleges érdekük, hogy a szülőkkel együtt oldják meg az esetleges problémás helyzeteket, hogy a gyerek a családjánál maradhasson.


Egyik hivatal sem úgy indít rögtön, hogy viszik a gyereket vagy a kutyát. Egy kis kupi önmagában erre még nem indok.


Ahhoz nagyon durva körülményeknek kellene uralkodnia nálatok, rémálmodban sem tudnál szerintem elképzelni olyat. :)


Mondjuk ennek ellenére én is azt javaslom, amint előttem írt a hozzászóló. Tájékozódj a hivataloknál és ha nem vezet eredményre feljelentés ismeretlen tettes ellen a rendőrségen.

2015. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!