Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » S. O. s. nagyon kene most a...

S. O. s. nagyon kene most a segitsegetek. Ezek csalok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
nos a helyzet az,hogy kihivtak az allatvedot ram hogy utom verem a kutyaimat meg ijenek.termeszetesen nem igaz ebbol semmi en elmondtam nekik,de kerdes hogy kinek??? mert ma gondolkoztam,ha allatvedo lett volna van nala chip olvaso,es mutat fel valami papirt es ugy jon be a hazba. ellentetbe ezzel,lefenykepezte telon a chip szamot,es meg a kutyaimat is. de kik lehettek ezek? 2 kozepes testu kutyam van panelba es megvan a mozgasigeny napi 3 ora plusz futas,es van egy ket eves gyermekem is. nagyon celozgattak arra hogy ha a bejelentes az onkormanyzatba ment volna a gyamos,kijott volna es ebben a helyzetben vitte is volna,a gyereket. most akkor mi lehet azt akarjak a lakok hogy a gyerekemet vigyek el tolem??? mert szerintem kutyak miatt nem vihetnek,es semmi sem igaz abbol amit mondanak rolam hogy hogy banok a kutyaval. meg mondtam nekik hogy kertes hazba. fogunk menni es meg kerdezte hogy mennyi ido mulva? miert csinalhatjak ezt? meg be se mutatkoztak. visszaelhetnek a kutyam kepevel adataival? hol tudnam ezt a dolgot jelenteni mert et csalas volt.
2015. febr. 23. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Állatvédőknél nem kell, hogy legyen chipleolvasó, sőt maguk az állatvédők nem is intézkedhetnek. Gyanítom, hogy nem állatvédők hanem az önkormányzattól jöttek ki az állandó panaszok miatt ami a kutyákkal kapcsolatos. Ebben az esetben sem kell chipleolvasó. Bár csodálkozom, hogy semmi papírt nem adtak, vagy nem igazolták magukat mert ez alap, hogy meg kell tenniük.

Tanácsolom, hogy hívd fel az állatvédő egyesületet, és kérdezz meg, hogy mi az eljárás ha valakire panaszt tesznek. Hívd fel a helyi önkormányzatot is, hogy ők intézkedtek vagy sem. Járj utána.

2015. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mi is így jártunk :O, csak nekünk a kutya papirjaival élt vissza :/.. a rendörségen tegyél feljelentést!! ez nem jogos -.-
2015. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért engem érdekelne, hogy ha semmivel nem igazolták hogy honnan jöttek, melyik szervezettől, mi a nevük, akkor te miért adtál ki bármilyen adatot? Akár magadról akár az állataidról? Remélem annyi eszed volt, hogy a lakásba nem engedted be őket, mert ha nem igazolják magukat akkor még rendőrt sem vagy köteles beengedni.
2015. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
4/4-nek igaza van!!!
2015. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az onkoemanyzattol este fel 9 kor jonnenek???? hat raadasul rossz volt a korulmeny mert kupi volt es a fiam ,pont egy szivacson tert almaba,mondom most ha az kenyelmes akkor hadd aludjon es lattak hogy szivacson aludt. csak igy aprobb reszletemet irok. mert a gyerek alszik igy elviheti a gyam? nagyin felek. a kutyam ellen mit tudnal tenni az adatai kapcsan?
2015. febr. 24. 00:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudnak csinálni sem a gyerekkel, sem a kutyákkal, azért ez nem olyan egyszerű. Szerintem csak ilyen hatalommániás bolondok szórakoztak veled. Max a chipszámot használhatják valami csalásra.
2015. febr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de mire hasznalhatjak a chip szamot? mi lehet belole?hisz az en szamom van a chipbe az elerhetosegem.
2015. febr. 24. 07:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Te este fél 9-kor beengedted a lakásba azokat akik semmivel nem igazolták magukat?? Ez komoly??

De miért? Most a saját butaságod áldozata lettél. Olyan sokszor mondják, hogy SENKIT nem engedünk be ha nincs igazolványa. Még egy önkormányzati dolgozónak is van. SŐT! Ha egy rendőr akar bemenni és mutatja a jelvényét, neked jogodban áll felhívni a rendőrséget, és a jelvényszámot ellenőrizni, hogy valódi -e.

Komolyan! Mi a büdös francnak engedted a lakásba őket este fél 9-kor? Gyanítom, hogy lakás felmérés volt.. Gondolom ezt sem érted, így röviden leírom. A tolvajok valamilyen ürüggyel bemennek a lakásba és felmérik a terepet, hogy érdemes-e kirabolni vagy sem. Akár ez is történhetett veled.

2015. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2 fiatal lany volt.aztan lehet igazad van. eszembe se jutott. nem tudom a parom hivta be oket. hat akkor az onkormanyzatnak eszebe se jutna este zavarkodni? es ha valaki szorakozott. jo engem mar nem erdekel igy is idegesit feszult vagyok hogy en ilyen egy hulye voltam hogy ha mar a parom beengedte en nem leptem. nekem a lenyeg,az lenne hogy ne vegyek el a gyermekem es lehetoleg a kutyaimat sem. mostmar nem tudok mit csinalni. mindenhol rend volt csak a szobamba nem ott nagyon kupi volt de aludt a gyermekem nem akartam addig pakolni. es hirtelen jottek. nem tudom de mondtak mar nekem is a lakok hogy mi megy itthon egyszer de en megmondtam az igazsagot hogy van hogy oszekapnak a kutyak,sot elnezest is kertem.tok udvarias voltam ha gond van egy lakokozossegbe jojjon oda az ember szemelyesen es beszeljuk meg a problemat nem? szoval biztos ez az allatvedos valami szivatas ezek szerint na meg az onkormanyzat gondolom nem csalo hogy igy csinalna. de mit tudok ez ellen tenni?
2015. febr. 24. 11:56
 10/13 A kérdező kommentje:
a rendorseget hivjam fel ? tanacsot kerni vagy mi lenne a helyes?
2015. febr. 24. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!