Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van egy vadlúdunk melyet...

Van egy vadlúdunk melyet szeretnénk odaadni egy menhelynek, ahol jó helyen lesz és vigyáznak rá, gondozzák. Olyantól kérek tanácsot aki adott be madarat ilyen helyre, hová?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne ha Somogy megyében találnánk helyet de ha máshol van, az sem baj, csak lényeg hogy jó helyen legyen.

2014. febr. 22. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem adtam be még ilyen állatot de úgy gondotam azért leírom. A Noé állatmenhelyen önkénteskedtem és ott nagyon jó helyük van az állatoknak. nagy helyük van, elég sok kaját kapnak szóval szerintem náluk érdeklődj :) sok szerentsét!
2014. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Noéra gondoltam :)
2014. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta van nálatok? Nem tudjátok tovább tartani? A Noé-nál rengeteg féle állat van, ők biztosan fogadják :)
2014. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is csak az előttem szólókhoz tudok csatlakozni, Noé a legjobb :) esetleg még a Bottyán Equs is lehet hogy fogadná.

Nagyon édes lehet :) Ilyen? : [link]

Hogy került hozzátok? :)

2014. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron van egy vadmadár kórház.

[link]

Itt biztos befogadják, a doki az életét tette fel erre, biztos jó helyet biztosítanának neki.

2014. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!