Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » GYORS VÁLASZOK SEGÍTSÉG!...

GYORS VÁLASZOK SEGÍTSÉG! Hazavittem 2 kiscicát, de problémák akadtak. Van ilyen menhely valahol? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hétre kéne őket beadni, mert most költözünk kertes házba, de minden nap szeretném őket látogatni, Budapesten kéne lehetőleg a 11 és a 22. kerület közelébe, és létezik olyan hogy megkéremhogy ne vihessék el őket? KÉRLEK SEGÍTSETEK FONTOS!!
2013. szept. 29. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatpanzió!
2013. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barát vagy rokon? Nem hinném, hogy a menhely vállalná a megőrzését...
2013. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menhely ilyet nem vállal. Túl sokan használnák ki és már a rászoruló kutyák/macskák is sokszorosan túlterhelik őket.

Állatpanzióba viheted őket, de az pénzbe fog kerülni. Vagy pedig keresel nekik ideiglenes befogadót.

2013. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
cicapanzió esetleg olcsón tudna valaki? utána néztem, nagyon drága..nem tudok ennyit kifizetni, tanuló diák vagyok, és a szüleim erre nem szánnak pénzt
2013. szept. 29. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebookon tudsz írni a Cicamentő Angyalok-nak. Ők biztosan tudnak segíteni. Ha jól tudom Pestiek. Írj nekik
2013. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Valletta ***** válasza:

Kétlem, hogy állatvédőknek lenne arra kapacitásuk, hogy gazdás macskákat tartsanak amíg a gazdinak láb alatt vannak, de sok sikert.

Attól, hogy költözök, még lehetnek a cicák szállító boxban, vagy ha egy nagyobb ketrecet sikerülne szerezni, az még jobb lenne. Panzióban is szeparálva, boxban lennének, semmivel nem lenne nekik jobb. Ha napi pár alkalommal kiengeditek őket, kihúzzák a két hetet.

2013. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a szerződésünkben benne van hogy nem tarthatunk macskát az albérletben, mielött nekem esel kérdezz.
2013. okt. 1. 17:17
 8/8 anonim válasza:
és ha barátodnak vagy barátnödnek vagy rokonnak odaadnád de ugyan ugy te vennéd neki a kaját meg ijesmi?Csak van valaki :)
2013. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!