Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehetne csinálni a szomszé...

Mit lehetne csinálni a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
A szomszédaink romák. Volt 1 kutyájuk, aki terhes lett és lettek kiskutyái. Elég gyakran ütik verik a nagy kutyát, de feltételezéseink szerint ennivalót se kap, mert folyamatosan átjár szétszedni a szemetünket, pedig egyszer se dobtunk még ki kaját. Állandóan sír a nagy kutya, mert szerintem éhes. Hangfelvételt csináltam, hogy sír a nagy kutya, de nem merem elküldeni az állatvédőknek, mert szomszédunkat is megverték, amikor feljelentést tett ellenük, mert verte az asszonyt. Így is bőven megkeserítik az életünket, így nem tudjuk mi tévők lehetnénk.
tegnap 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is hasonló a helyzet a C típusú szonszedainkkal. Én tettem anno bejelentést, kijottek megnezni hogy a kutya oltva és chippelve van-e és ennyi. Bezzeg utána jött a szöveg hogy felgyujta azt aki fel merte jelenti. Szerencsére megúsztuk és nem jott rá hogy ki volt.

Én nem kockáztatom az állataim biztonságát miattuk. Bár már így is találtunk az udvarunkban szemetet, üres fecskendős tűket stb. szerencsére előbb találtam meg én, mint a kutyáim.

Itt a helyzet kicsit másabb mert a kutyái folyton kiszöknek illetve átszöknek üres telkekre így az utcában lakók tudják őket etetni. Szerintem ezek a szerencsétlenek már rég éhen pusztultak volna. Pláne mikor leellett másodjára is a nőstény. Csont és bőr volt mikor elkezdtük táplálni.

Nálunk elég szar a helyzet az állatok terén. Sok a kóbor éhező állat hiába jelented be csak te szívod meg. Nekem meg belefér az a plusz pár ezer, hogy vegyek nekik tápot.

tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél névtelen feljelentést
tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk névtelenül feljelenteni őket, mert csak mi lakunk mellettük és tudnák. Ők is majdnem napi szinten drogoznak és isznak. Tele van a kertjük szeméttel. Egész nap ugatnak a kutyák és sír a nagy kutya már nem bírjuk hallgatni.
tegnap 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Elég reménytelennek tűnik, én csak a költözést látom opciónak, tudom, sz4rérhugy3r lehet csak eladni egy ilyen házat azt is csak C-knek. De hát inkább mint így élni.
tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi is elköltözünk, de eladni nem akarjuk, mert későbbiekben többet fog érni. Meg addigra hátha kirakják ezeket a lakásfoglalókat... Bár nagyon féltem a házat, nehogy megkárosítsák. Szóval kb. tehetetlen az ember.
tegnap 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha átmegy hozzátok, mikor senki sem látja, be kellene fogni és elvinni menhelyre. Hátha azt hiszik, csak megszökött
tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem harapósak, de akkor írjál privátot, ha tudsz valamit segíteni.
tegnap 18:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki kapcsolod a TV-t! És nem nézed végig újra a Szomszédok 331 epizodját.
tegnap 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Gyújtsad rájuk a putrit, senkinek nem fognak hiányozni. Véletlen balesetek történhetnek... főleg ha drogoznak, egy cigicsikk is okozhat gondot.
tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Betolakodó lakásfoglalók ? Akkor kiköltöztető önvédelmi mozgalmároknak jelezni azok az állatvédőkkel kimennek 10 tömött autóval elhajtják kipaterolják mindezt videóval -
tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!