Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi történt a Fővárosi Állatker...

Mi történt a Fővárosi Állatkert orángutánjaival?

Figyelt kérdés

A nyár folyamán gyanús módon elpusztult két orángután amiről hírt sem adtak, hanem egy újságíróhoz szivárgott ki valahogyan és ő megírta.

Viszonylag fiatalok voltak 14 és 28évesek (45-60évig élnek fogságban).

Hónapokkal később is arra hivatkoznak, hogy nincs meg a patológiai vizsgálat eredménye. Én még soha nem hallottam olyanról, hogy egy embert halála után hónapokig vizsgálgatnak.

Lehet hogy valami mulasztás történt? Elég rossz állapotban van az állatkert és a benne tengődő állatok is.


tegnap 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

"Én még soha nem hallottam olyanról, hogy egy embert halála után hónapokig vizsgálgatnak."


Nem is emberről van szó, hanem állatról, de ne zavarjon. 😏

tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Humán patológus is vizsgálja, hiszen a főemlősök anatómiája eléggé sok azonosságot mutat a miénkkel. Ha ennyire tájékozott vagy mond már el mi az a vizsgálat ami 2 hónap alatt nem hoz eredményt?(Ennyi idő alatt bármilyen test elkezd bomlani, hacsak nem fagyasztják le, akkor viszont nem lehet vizsgálni.)
tegnap 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami susmus van.
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Erről Karácsonyt kellene megkérdezni, aki minden pénzt elvont az állatkerttől! Nem csodálkoznék, ha éhen pusztult volna vagy valamilyen banális betegséget kapott el, amire nem kaptak gyógyszert.
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!