Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért tartanak olyanok kutyáka...

Miért tartanak olyanok kutyákat akiknek nincs pénzük??

Figyelt kérdés
Ellátogattam ismerősömhez akik egy szegény faluba élnek.. a lényeg az hogy 4 kis kutyájuk van... Mondta hogy menjek nyugodtan nem harapnak... Hát jó.. már ott fura volt hogy agresszívan ugattak a virsli testükkel... Valamelyik rám is próbált támadni de vissza lépett inkább... Aztán az egyiknek a nap végén sikerűlt lábon harapni engem... És természetesen Mikor kérdőre vontam a gazdáját hogy van e oltásuk. Azt válaszolta hogy nincs pénz rá!!! Micsoda??? Egyébként hála istennek jól vagyok. A farmer nadrág fogta a harapást így a fogak nem ertek bőrt, viszont lesúrolta a bőrömet Kicsit.. azóta fertőtlenítővel lekezeltem a sérülést. Tehát... Hogy lehet ilyen ember 4 kutya gazdája???

tegnapelőtt 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert nulla felelősség érzetük van. Ennyi erővel azt is feltehetnéd, hogy minek vállal gyereket az aki még magának sem tudja megteremteni a betevőt?
tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként ez nagyon érdekes, hogy ez miért van, de a mi kutyánk ugatásából pontisan tudom, hogy ki megy el a ház előtt. 80 kilós nagy mamlasz, egyáltalán nem ugatós, de amikor kisebbségiek mennek el a kerités mellett, mindig kikel magából és veszettül ugat. Ha nem etnikum, egy szava sincs. Soha nem neveltem erre, nem kapott pozitív megerősítést, vajon miért csinálja ezt?
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

#10:

A kutya nem egyenlő a riasztóberendezéssel, azzal foglalkozni is kell és nevelni, nem csak cigányijesztőként kirakni a kertbe, te nagyon okos kétlábú.

tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

13

Miből gondolod, hogy aki munkakutyának tartja a kutyáját (cigányijesztőnek), az nem foglalkozik jobban és többet a kutyájával, és nem tartja sokkal jobban, mint a félkegyelmű hobbikutyatartó, akinek fogalma sincs egy kutya igényeiről, csak olyan tündibündi, és lehet öltöztetni meg fürdetgetni?

ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

10, a kutya sem 100%os.


14, miből? Tapasztalat. Látjuk.

ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%

#15, az szerinted jobban tartsa az állatot, aki öltözteti mint egy Barbie babát és csokifagyit ad neki, mert olyan szépen nézett, kaját normálisan nem kap stb?

Szerintem mindenkinek a maga dolga, hogy hogy tart állatot. Persze én is elítélem azt aki kínozza őket, soványok az állatok, sz@rban fetrengenek. De ezektől eltekintően hadd csináljon mindenki amit akar.

ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16, nem, az a másik véglet... azért nem "hadd csináljon mindenki, amit akar", mert azért van egy határ, mondjuk a mi törvényeink mellett kb ja... 🤮

Ez nem fekete vagy fehér. Lakáskutyát KELL öltöztetni, nekem is volt, megfázott volna másképp télen. Normálisan volt etetve, azaz neki való, minőségi táppal és nevelve is volt, rendszeresen vittem futtatóba kutyák közé, az én kutyámmal sosem volt semmi baj más kutyákkal, stb.

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!