Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszéd feljelentést...

A szomszéd feljelentést azért, mert a házi galambot elriasztottam?

Figyelt kérdés
Beleköltözött az eső csatornába és lelocsoltam a slaggal. Azonnal riadót fújt és elmenekült. A szomszéd aki eteti őket azt mondta levideózott és feljelentést fog tenni. Legjobb tudomásom szerint ez a faj nem védett és baromira idegesítő, hogy reggel 4 órakor már huhog, nem beszélve, hogy mindenhol ott az ürüléke, és betegségeket is terjesztenek. Mit tud velem kezdeni a hatóság?
aug. 19. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Veled semmit, de lesz a rendőröknek egy jó sztorija az év hülyéjéről, aki feljelentést akart tenni azért, mert slaggal lelocsoltál egy galambot. Ez nem minősül állatkínzásnak. Még morálisan sem látom akkora véteknek, hiszen nem hobbiból slagoztad le a madarat, hanem hogy ne oda építse a fészket. Én mondjuk kíméletesebb lettem volna a madárral, de azért ezt szerencsétlen galamb túl fogja élni.

Én kiröhögtem volna a szomszédot.

aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Egy barom vagy. Oké reggel 4-kor huhog de azért nem kell bevizezni egyből. Ő pont ott talált magának búvóhelyet.

Valszeg amúgy semmit nem kezdenek majd veled a rendőrök.

aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem sósavval locsoltam le. És épp elég volt, hogy csupa madárürülék a párkányom.
aug. 19. 14:11
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Madárijesztő ... köszi, ez vicces volt. :D ... Zsaruk is max nevetni fognak, tojd le az egészet.
aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
A helyedben külön feljelenteném a szomszédot jogtalan kamerafelvételért, amit a tudtodon kívül készített. :D Amint a zsaruk ejtik a vádat.
aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem unod ezeket a hülye, kamukérdéseket?

Vagy az oldalnak melózod, és pörgeted az oldalt, a reklámok miatt?

aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

#6:

Ha nem tetszik valami, el lehet innen takarodnod.

aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ki tudja, hogy a hatosnak igaza van-e ?
aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
7. Szépen beszélj! Nem anyád vagyok.
aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Csetepaté.
aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!