Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Járt már valaki Kaliforniában?

Járt már valaki Kaliforniában?

Figyelt kérdés
Milyen volt, milyenek ott az emberek, milyen a táj, mennyire jó úgy összességében?
2014. nov. 30. 12:27
 1/3 Peti*1992* válasza:
Los Angeles (nehany kornyeketol eltekintve) nem embernek valo. Legszennyezes, bunozes, bekepzelt, bunko emberek, ami kell. Ez nagyjabol (nagyjabol!) igaz a deli reszere az allamnak. Eszak Kalifornia nagyon jo!!
2014. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szabina555 ***** válasza:
én nem értek egyet ezzel nekem Los Angeles nagyon tetszett. embere válogatja, hogy kinek mi jön be :)
2014. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meg teljesen mas szemmel latja a dolgokat az aki itt el, es az aki eltoltott itt 2 hetet turistakent. a taj szerintem a legszebb, egesz gyerekkorom ota rajongok erte. az emberek olyanok, mint mindenhol. vannak kedvesek es vannak kevesbe kedvesek, de ha valakit leallitasz az utcan kerdezni tole valamit vagy eligazitast kerni, nem fog elkuldeni oda ahova nem illik.
2014. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!