Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki járt már Los Angelesben?

Ki járt már Los Angelesben?

Figyelt kérdés
Hány éves korában volt és meddig kint? Milyen volt? Vannak róla képek?

2014. szept. 26. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves korában volt és meddig kint? 26 evesen es mar vagy 10 eve itt.

Milyen? Phasza... azert vagyok meg most is itt.

Vannak kepek? Persze de idegeneknek nem mutogatom. Gugli kepkereso is mutat jokat!

2014. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönööm!

És előfordult már a tíz év alatt, hogy találkoztál/láttál egy hirességgel/hírességet?

2014. szept. 27. 08:39
 3/7 szabina555 ***** válasza:

#1

hogy sikerült 16 évesen kikerülöd oda, és ott is maradnod?

2014. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Nyílván sehogy.. Csak kamuzik, mint a többi GyK-s "amerikai".
2014. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fGhw39-84th ***** válasza:

"hogy sikerült 16 évesen kikerülöd oda, és ott is maradnod?"

Te fel voltál mentve szövegértésből? Azt írta, hogy 26 évesen jutott ki 1o évvel ezelőtt.

2014. szept. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szabina555 ***** válasza:

#5

tényleg félreolvastam, bocsi, azért nem kell lehurrogni..

attól még a kérdésem mindig akutális, csak a 16-ot javítom 26-ra..

2014. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Lattam egy par hires embert: Kiefer Sutherland a bank automatanal allt elottem, Christian Bale egy boltban a kasszanal. Seal az Apple boltban boklaszott, Tom Cruise a parton gorkorizott, Michael Clarke Duncan (rip) a repteren vartuk a csomagunkat, Sam Elliott-al egy "abc" parkolojaban toltuk a kosarat. David Hasselhoff a vasarnapi piacon zoldseget valogatott, Cathrine Keener (es a volt ferje) Dermot Mulroney az utcankban laknak. (vagyis a ferj mar nem de Cathrine meg igen. Vele koszono viszonyban vagyok.) Tovabba Eric Balfour (piac), Adrian Brody (repter), John T. es Uma T. a Be Cool forgatasan (utcajelenet, piros autoban ulnek es kocsikaznak a Hollywood Blvd-on), Kate Beckinsale (hotel), Kevin Costner (koncert).


Nyílván sehogy.. Csak kamuzik, mint a többi GyK-s "amerikai". you're pathetic...


Hogy sikerult kijutni? Rokonhoz jottem latogatoban.

Kint maradni? Osszehazasodtam egy amerikaival.

2014. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!