Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Csao ki jart mar az usaban?...

Csao ki jart mar az usaban? (Tobi lent)

Figyelt kérdés
Annyit akkarok csak kerdezni hogy ki jart mar az usaban tartos ideig ( 2 honap + vagy evek) es milyen ott az elet? Mer igaz meg csak 15 eves vagyok de minden almom egyszer elmeni oda. Es minden varos ami a USA teruleten van erdekellne ?
2014. aug. 20. 01:30
 1/10 anonim válasza:
Szar a net és minden sarki boltban lehet fegyvert kapni. Egy haverom kint tanult fél évig, ő mesélt sztorikat. Ő diákként volt kint, tehát annyira nem hiszem, hogy meg tudta volna tapasztalni "milyen is ott a nagybetűs élet", de azt mondta, hogy a suli jó, az emberek normálisak és jó a hangulata. (Azt hiszem New Yorkban volt). Egyébként nekem is nagy álmom. :)
2014. aug. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En mar tobbszor irtam ide: az USA-rol mar csak 15 eves gyerekek almodoznak. Aki mar felnott az nem... persze turistakent lehet erdekes de lakni, nincs isten.


Az elet attol fugg hogy milyen a borszined es mennyit keresel. A latszatra borzaszto sokat adnak. Az az alapvetes hogy a legszegenyebb ember is ha osszeszedi magat akkor meggazdagodhat. Ez ma mar nincs igy de a szegenyeket ettol meg lenezik mert ugy velik hogy az O hibajuk.

2014. aug. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat en ki szeretnek majd koltozni. :D de elobb meg turistakent hogy milyen is ott
2014. aug. 20. 10:39
 4/10 anonim válasza:

Mit szeretnél tudni?

Mert az így elég tág, hogy milyen ott az élet... :D


Én tavasszal voltam kint 5 hetet, és szeptemberbe megyek megint, de már többször voltam/voltunk barátokkal, egyszer a szüleimmel.

2014. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fGhw39-84th ***** válasza:

"milyen ott az elet?"

Az emberek egészen picikék, amikor megszületnek, sőt, eleinte beszélni se tudnak. Életük kezdeti szakaszában teljesen a szüleikre vannak utalva. A hónapok-évek során lassan megtanulnak beszélni, járni, önállóan enni és inni. Pár éves koruktól nagyobb közösségekbe kerülnek, ahol eleinte főleg játszanak, de később szisztematikusan elsajátítják az életben szükséges ismereteket. Jellemzően 20-30 éves korukban családot alapítanak. A legtöbb amarikainak van gépkocsija és házban lakik amit vagy bérel vagy saját tulajdonát képzi. 8o éves korukra legtöbbjük élete véget ér. A 100 éves kort kevesen élik meg.


Szóval ilyen az élet a zusában...

2014. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
XD arra gondoltam hogy milyen ott? "izgalmasab" mint itthon?
2014. aug. 21. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi már voltunk a keleti parton nekem személy szerint nagyon tetszett. Még visszavágyom mert megérte kimenni. De nem biztos hogy mindenki így gondolja.
2014. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szabina555 ***** válasza:

csak 15 évesek vágynak oda? kétlem.

23 vagyok, és fél év kint lét utána vágyom arra, hogy ott éljek. és ez idő alatt dolgoztam, sokat, és pontosan tudom, hogy nincs kolbászból a kerítés, de így is imádom.

2014. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Helyileg hol voltal es milyen volt?
2014. aug. 23. 20:19
 10/10 szabina555 ***** válasza:
Maine államban voltam, egy tábori konyhán robotoltam. minden percét imádtam. ha más is érdekel írj privátban :)
2014. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!