Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York negatívumai kapcsán...

New York negatívumai kapcsán lehet olvasni itt-ott, hogy (elsősorban a metróban) rengeteg a patkány. Ez melyik városrészekben igaz elsősorban és kb. hogy kell "elképzelni"?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy a sínek közt vannak (a filmekben inkább ezt lehet látni) vagy a peronon/folyosókon futkosnak az emberek között, urambocsá' a kocsikban is? Nyilván személyes tapasztalat előnyben. (Én még nem voltam csak tervezem, fóbiám sincsen, de annyira nem lennék boldog ha pl. folyton kerülgetni kéne eme "jószágokat").
2014. okt. 22. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam, akkor tényleg rengeteg volt, de nem kellet őket kerülgetni, mert leginkább a metró sineknél voltak, de amúgy is elég félénkek, szóval elfutottak az ember elől.
2014. okt. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legelitebb részek metró aluljáróiban is van patkány. de leginkább a síneknél vannak, benn az alagútban.
2014. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Singham ***** válasza:

Kocsikban nem nagyon szokott lenni. 1-2 felmerészkedik oda, de a patkány elszokta kerülni az embereket.

Amúgy a hazai tömeg közlekedési eszközök állapota sokkal durvább szokott lenni, így nem értem sokan miért kritizálják ezzel New Yorkot. Itthon például volt már olyan, hogy gomba nőt a villamoson.

2014. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szabina555 ***** válasza:
a metróban én egy patkányt sem láttam eddig soha, igaz nem is figyeltem a sínek között. egy parkban láttam jópárat, ill. a Manhattan-híd egyik feljárójánál. de nem volt vészes. én is undorodom tőlük, de nyugi. ne figyeld különösebben, és nem fog feltűnni szerintem :)
2014. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, akkor kb. az a helyzet ahogy képzelem. Nem tűnik vészesnek, igazából csak azért kérdeztem, mert eléggé ki szokott lenni emelve élménybeszámolókban stb., és érdekelt mire számítsak majd. New Yorkban gondolom úgyis többnyire mással van elfoglalva az ember, mint a vizuális "patkányvadászattal", amíg nem huppan az öledbe ezek szerint nincs gond :-)
2014. okt. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!