Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ORLANDO! Tudtok szálláshelyet...

ORLANDO! Tudtok szálláshelyet (hotelt, motelt) ajánlani, ami nektek is pozitív volt elsősorban az ára miatt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Wingate by Wyndham

Mi itt voltunk 2 éve. Ami nekünk számított, hogy közvetlen és ingyenes busz ment az Universal Studios-hoz.

2014. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én itt voltam, és NAGYON jó volt!!

(Ingyen busz DisneyWorld-be, Universalba, stb., gyönyörű szobák, medence, kiadós reggeli, kedves személyzet...)

La Quinta Inn International Drive North (5925 International Drive FL 32819)

[link]


De egyébként az International Drive North-on egymás mellett van ötszáz Inn, és mindegyik tök egyforma kategória, szóval szerintem mindegy, melyikbe mész. A buszokat is többen üzemeltetik együtt, bármelyik előtt felvesznek/visszavisznek :)

2014. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Probalj meg licitalni a [link] oldalakon. Gyakran 60%-ot elengednek a szobak arabol.

Orlando (mint Las Vegas) az idegenforgalomra epul es rengeteg szalloda ajanlja magat 20 korzetre osztva.

Mi par evvel ezelott 94 dollart fizettunk egy 4 csillagos szallodaert 3 ejszakara - kozel a repuloterhez. Ez a korzet altalaban a legkedvezmenyesebb a legujabb epitesu szallodakkal. A szorakoztato parkokban mindenhonnan biztositanak kozlekedesi lehetoseget.

2014. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a hasznos infót! Mentek a zöld mancsok! Bőven van elérhető áron szállás, ráadásul olcsóbban mint Delaware-ben. :)

2014. ápr. 3. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!