Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bonyolult az átszállás a New...

Bonyolult az átszállás a New York John F. Kennedy repülőtéren?

Figyelt kérdés

Ottani idő szerint, Amsterdamból 12:50 re érkezek meg a JFK-re és 16:00 kor indul tovább Orlandóba a repülőm. 4-es terminálra érkezem és a 3-ason kell felszállnom a floridai járatra. Egy légitársaság visz Budapestről (KLM) ezért tudom, hogy a poggyászomat csak Orlandóba kell kivennem.


Aki már járt hasonló cipőben mit tanácsol ? Mire kell figyelnem? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, hiszen eddig még ilyen átszállásos módszerrel még nem repültem.



#JFK #New York átszállás
2012. júl. 11. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi idö alatt simán megtalálod. Minden reptéren nagyon jól ki van írva minden, nehéz eltévedni. Föleg igy hogy nem kell rohannod az átszállásra.
2012. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !!

Amsterdami átszállásnál nem is izgulok igazán, mert ahogy a térképét néztem és amiket olvastam róla valóban egyszerű. De a JFK-ről megoszlanak a vélemények, azt mondták az utazási irodában is, hogy csak jegyemet és a kivetítőket kell figyelnem. Ezért is gondoltam, ha valakinek van saját tapasztalata akkor mondja el mert az mindig jól jön.

2012. júl. 11. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legitarsasag ROSSZUL tajekoztatott! A csomagodat New Yorkban ki kell venned,es megejteni a vamvizsgalatot! Majd vissza vinned es Orlandoban ujra kikerned!


Mindig ott kell kikerni a csomagot,ahol ELOSZOR belepsz a celorszagba!

2012. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennek akkor jobban utána érdeklődök, köszönöm !!!
2012. júl. 11. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Jol irtak fentebb. Ha NYban lepsz be eloszor az orszagba, mindenkepp fel kell venned a csomagodat. Ez valtozo, attol fugg melyik terminalra erkezel, de nekem legutobb annyi volt, hogy felvettem a borondot, odebb huztam kb. 20 metert es a masik futoszalagra meg felraktam (persze a TSA emberek argus szemekkel figyeltek) aztan mentem tovabb a kapuhoz.
2012. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a KLM-t és valóban félre tájékoztattak az irodában. Nekem akkor annyi a teendőm, hogy leveszem a poggyászt és vám ellenőrzésre viszem onnan majd tovább a futószalagra és teszik az orlandói gépre ? Ezt már az indulási terminálban kell megtennem, vagy majd látni fogom, hogy mint merre ? Gondolom tranzit folyósó és miegymás ..
2012. júl. 11. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Latni fogod hogy merre.
2012. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!