Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan kell átszállni Minneapo...

Hogyan kell átszállni Minneapolisban és Amszterdamban?

Figyelt kérdés
Még soha nem utaztam repülővel és októberben megyek Kanadába.A jegyet még nem vettem meg mert az útlevél még csak most fog megjönni.Néztem a jegyeket itt az interneten és a legtöbb átszállás Amszterdamban Minneapolisban és Párizsban van.Párizsról tudom azt, hogy busz visz de nem vagyok azzal tisztában, hogy pl Minneapolisban várjak buszra vagy induljak el gyalog.Normális válaszokat kérek.

2012. júl. 5. 13:30
 1/4 anonim válasza:
Én ezt sajnos nem tudom.
2012. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire ne bonyolíts túl egy kanadai utat! Repülj el Frankfurtig vagy Londonig, onnan pedig napi több járat is indul Kanada városaiba, és így csak egyszer kell átszállnod!
2012. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában mindenhol nagyon jól érthetően ki vannak írva jelezve a dolgok. Azért mindenképp úgy vegyél jegyet hogy legyen időd bőven átszállni, szóval ne 1 óra legyen az átszállásra. Bár általában épp az a rossz hogy sok órát várni kell....
2012. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 7. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!