Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba belépéskor 1 óra 40...

USA-ba belépéskor 1 óra 40 perc elég az átszállásra?

Figyelt kérdés
Átmenni az immigration-on meg a vámon, csomagot felvenni, újra leadni, újra security check. Félek, hogy ha kicsit késik a járat amivel érkezem, nem fogom elérni a csatlakozást. Vélemények, tapasztalatok? Köszi!

2012. márc. 22. 16:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tavaly már voltam, de akkor volt rá 4 óra, úgyhogy nem kellett aggódni.
2012. márc. 22. 16:41
 2/15 A kérdező kommentje:
A kérdéses reptér vagy Atlanta, vagy Detroit, légitársaságok Detroitnál csak Delta, Atlantánál KLM-Delta váltás lenne. Mindkét helyen 1 óra 45 perc állna rendelkezésre. Papíron. Mindkettő Amszterdami átszállás. Viszont a detroiti útnál már reggel 6:20-kor indul Budapestről a járat. Másik csak 13:10. Melyik lenne jobb?
2012. márc. 22. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:

Jol ertem elrepulsz Amsterdamba (pl. Pestrol), onnan pedig felszallsz egy gepre, aminek a celallomasa az USAban van?

Mert ha igen, akkor 1. Amsterdamban nem kell a csomagot felvenned / csak majd a celallomason 2. Amsterdamban csak azt nezik, hogy van-e ESTA-d vagy ervenyes vizumod.

Immigration es csomagfelvetel mar csak a celallomason (USAn belul) lesz.

Ha nem jol ertettem, akkor javits ki!

2012. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vamvizsgalat is csak akkor van, amikor kimesz a repter teruleterol, vagyis belepsz az USA teruletere. Ha pl. leszallsz Detroitban es onnan tovabb repulsz pl. LA-be, akkor nincs vam, majd csak LA-ben.
2012. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, Pestről megyek Amszterdamba, és onnan vagy Detroit vagy Atlanta. A végső úticél Asheville, Észak Carolina. Tavaly úgy volt, hogy átmentünk a vízum ellenőrzésen, utána felvettük a csomagot, rögtön újra leadtuk (a másik légitársaságnál), ezután jött mégegy security check, és csak ezután mehettünk a csatlakozó gép kapujához.
2012. márc. 22. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly októberben Washington Dulles reptéren kb. 40 perc volt -és még vonatozni is kellett a belföldi járathoz. Ha codeshare járattal mész és végig be vagy checkolva,akkor keresni fognak a járat indulásakor (hangosbemondón) és pár percet várnak Rád simán.

A gépek ritkán késnek jelentősen,a megadott repülési idő erősen túl van tervezve általában.

A bevándorlási tiszt nekem 3 perc volt, a vám 1 perc(csak elkérték a repülön kitöltött nyilatkozatot) , biztonsági ellenörzés is ment pik-pakk . 2.5 órám volt a teljes akcióra,de nagyon sok időt vártam még a united express gép indulásra .

2012. márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor nekem is menni fog 1 óra 40 perc alatt. Majd próbálok előre helyezkedni a kiszállásnál, hogy ne álljanak sokan elém a sorban.
2012. márc. 23. 01:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ulest is ugy kerd, hogy kozel az ajtohoz, hogy az elsok kozott legyel, akik kiszallnak a gepbol. Nyugodtan tolakodj elore, de legyel kedves, mosolyogj es suru elnezestkerek kozepette :)

Szolhatsz a legikiseronek is, hogy izgulsz a csatlakozas miatt, es lehet hogy segit.

En mikor Parizsba mentem szoltam nekik a gepen, hogy rovid lesz a csatlakozasi ido (kesve indultunk), leszallas elott a stewie beultetett az elso osztalyra, en voltam a legelso aki kiugrott a gep ajtajan, futottam a masik kapuhoz, megis lekestem :( de a masik no mar integetett , hogy ne fussak es ne izguljak, a masik gep 2 ora mulva indul, azon rajta leszek :D

2012. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nemileg neheziti a dolgot, hogy a ket jarat nem ugyan azon legitarsasage... necces lehet, de nem eselytelen.
2012. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy ugyanaz a legitarsasag legyen,csak codeshare jarat lenne jo - mivel ezekre mar a legelso allomason (ferihegyen) be tudsz checkolni a teljes utra . En legutobb Lufthansaval mentem Frankfurtba, onnan United Airlines-al Washingtonba ,onnan pedig United Express-el Jacksonville-be ,de Lufthansa codeshare volt az osszes jarat igy vegig be tudtam checkolni es nem volt gondom
2012. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!