Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba belépéskor 1 óra 40...

USA-ba belépéskor 1 óra 40 perc elég az átszállásra?

Figyelt kérdés
Átmenni az immigration-on meg a vámon, csomagot felvenni, újra leadni, újra security check. Félek, hogy ha kicsit késik a járat amivel érkezem, nem fogom elérni a csatlakozást. Vélemények, tapasztalatok? Köszi!

2012. márc. 22. 16:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ. Már kiderült, hogy Detroitban kell átszállnom, a hivatalos időpontok érkezés: 4:00 PM, indulás 5:47 PM. Szerintem én magam el fogom érni a másik gépet, viszont a csomagom több mint valószínű, hogy ott fog maradni. Következő járat meg csak másnap van. Emiatt jobban aggódom.
2012. márc. 23. 23:12
 12/15 A kérdező kommentje:
Viszont ha már egy 40 perces késéssel indulunk el Amszterdamból, már szinte biztos lesz, hogy lekésem. Ennek is van jó oldala, legalább a csomagommal együtt megyek tovább másnap.
2012. márc. 23. 23:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, ilyenkor a csomagodra ragasztanak egy szines matricat, ami figyelmezteti a pakolokat, hogy rovid tranzit time. Valoszinu, h a csomagod elobb a gepen lesz, mint te. Ez abbol a szempontbol jo, hogy ha a csomagod mar a gepen van, akkor nelkuled tutti nem indul el a gep, ugyanis a bomba meg egyeb hu.lyesegveszely miatt csomagokat tulajdonos nelkul nem juttatnak a celallomasra. Vagyis ha a csomag a gepen te meg meg a duty free shopban kavirnyalsz, akkor kerestetni fognak hangosban. Aztan 10 perc utan kb. leveszik a csomagod a geprol es elindulnak nelkuled :)


De elofordulhat igen, hogy te elobb odaersz, a csomagod pedig nem, ezert fontos, hogy a pontos cimet raird a csomagra, mert a legitarsasag masnap kiszallitja neked a cimre a csomagodat (felteve, hogy nem egy hong kongi jaratra "emigral" a csomagod es varni kell ra napokat) Ezert tanacsos fogkefe/valtogatyat vinni magaddal a keziben :)

2012. márc. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Most megkerestem a tavalyi repülőjegyet. Münchenben csak 1 óra 20 perc volt a két gép között, mégis felrakták. Itt még több idő lesz, és szintén ugyanaz a légitársaság, úgyhogy remélem hogy rendben lesz. Az időjárástól fog függni, ha nem lesz rossz idő, akkor nem lesz késés sem.
2012. márc. 24. 10:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondom : annyira túl vannak tervezve a járatidök ,gyakorlatilag minden rossz idöjárás bele van kalkulálva . Nekem Frankfurt-Washington 9 és fél órára volt kiirva , majdnem egy órával rövidebb volt . Washington-Jacksonville 1ó20perc tervezett repülés, kevesebb mint 50 perc volt az út . Emiatt ne aggódj előre
2012. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!