Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány osztálytársam nagyon szeretem. De viszont elszeretném felejteni (ez hosszú történet hogy miért) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Töröljem ki az összes képet ami róla van, tiltsam le mindenhonnan, minden tárgyat elégessek ami rá emlékeztet? Szóval mindent eltüntetni ami rá emlékeztet. Akármit megcsinálok csak hogy elfelejtsem... Ha kell az iskolából is elmegyek(mondjuk ez már a legutolsó ötletem)

2016. febr. 9. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod ennyire elfelejteni? :D
2016. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megteheted ezeket, de ettől még nem fogod elfelejteni.

Egy személyt nem lehet csak úgy kitörölni az életedből, hidd el. Az idő megoldja, légy türelmes és foglalkozz mással. Ha görcsösen akarsz felejteni, úgyse fogsz. Tapasztalat.

Kitartás!

2016. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
de ő jó csaj és kedves nem fogod tudni
2016. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess más lányokkal, ismerkedj, tereld a gondolataidat. Én egy év kínlódás után jöttem rá erre... Hála az égnek van egy ilyen csaj és el tudok vele beszélgetni benne van bármiben (na nem szex téren, hanem beszédileg nyitott) jókat röhögünk és ez nekem segített, bár tudom esélyem sem lenne nála, de legalább örülök, hogy szóba áll velem! És azóta egyre kevesebbszer gondolok a másik csajra csak, ha meglátom akkor áll le a szívem meg egyéb mellékhatások jönnek. xD
2016. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak engem is szeretne valaki :(
2016. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Te hülye. Simán meg lehet még mindig . Csak félsz becsüld magad.
2016. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2-es és 4-es

Nem tudnék más lánnyal összejönni mikor belülről nem másokat szeretek

6-os hogy értve becsüljem magam mikor ott van neki egy srác és boldog vele?...

2016. febr. 11. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! 2-es vagyok. A foglalkozz mással kijelentésemet nem más lányokra értettem. Hagyd a lányokat. Foglalkozz a hobbijaiddal, sportolj, tanulj... Annyi más dolog van a lányokon kívül. Tereld el egy kicsit a gondolataidat, ha tudod. Próbáld meg. Vagy csak sodródj az árral és úgy próbálj felejteni, hogy nem próbálsz felejteni. Hülyén hangzik, de nekem tök jól bevált.
2016. febr. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sportolok én...

Edzek rendszeresen(mindemre)

(Kosarazok,(nyáron) horgászok, röplabázok(kis mértékben))

Tanulni pedig már egyre rosszabbul tanulok az átlagom 4,8ról lement 3,5re... Mióta ismerem nem tudok másra gondolni még tanulás közben sem...

2016. febr. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!