Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (kissé hosszú...

Mit tegyek? (kissé hosszú történet)

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmről van szó.Egy jó ideje feltűnt neki,hogy a párja társasága lekezeli,lenézi őt és levegőnek tartják többnyire.

Sajnos őket nem tudja elkerülni,mert a barátjánál ezek az emberek gyakori vendégek pláne,hogy az egyik a lakótársa is.

Véletlenül megtudtam,hogy a barátnőm volt barátja ezzel a társasággal nagyon jó viszonyt ápol.Az exel közösismerősöm kissé gúnyolódva mesélte el,hogy a barátnőmmel folytatott szexuális életüket nagyon lekezelően és túlozva meséli mindenkinek a volt pasi.Tehát ez alól ez a társaság sem maradt kivétel.Nagyon kellemetlenül érzem magam,mivel a barátnőm nem tudja miért ilyenek vele,én meg szívem szerint nem kontárkodnék bele ebbe az ügybe.Konkrétan olyanokat mesél róla az ex (akivel jóban van mellesleg)hogy mikor és hogyan "kúrta seggbe" és hasonlók(amik többnyire alaptalanok különben).Szóval megy a kavarás és a khurvának titulálás.


Szerintetek megosszam vele ezt az információt,hogy tudjon változtatni vagy tartsam magamban?/nem szívesen kontárkodnék bele,nagyon kellemetlen.Viszont a legjobb barátom.../


/nem tizenéves kislányról van szó,hanem egy huszonéves nőről/


Tudom,hogy ez ilyen bolha elefánt dolog,de akkor sem hagy nyugodni.Másokkal meg nem oszthatom meg ezt.


2016. febr. 3. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd párja eddig még nem verte pofán az exet??? Milyen barátja van??
2016. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés...(eltudom képzelni,hogy vele ezt nem osztották meg)
2016. febr. 3. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a srácnak mondanám el. hagy tegye ő a dolgát.
2016. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg elmondanám a LEGJOBB barátnőmnek és én is elvárnám tőle, hogy szóljon.A pasit meg ő rendezze le.


Most tulajdonképpen mikor sír neked hogy bántják akkor te mit mondasz neki???Úgy, hogy tudod az igazságot.Tönkre fog menni és te vastagon benne leszel.

Bocsi, ha kissé nyers voltam, de velem is eljátszotta a volt barátnőm ezt.Hagyta hogy minden kur vának elmondjanak és nem szólt.

2016. febr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!