Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért bukkant fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért bukkant fel újra álmomban? (Hosszú történet, többi lent)

Figyelt kérdés

6éve óta tartó párkapcsolatban vagyok párommal, ami tavaly eléggé megromlott. Elhidegültünk egymástól, megcsalt ezért megbeszéltük, hogy barátok leszünk vagy legalább olyasmik, mert annál sokkal mélyebb a kapcsolatunk, nagyon szerettük egymást, de kihűlt a szerelem.

Történt egyszer, mindezek után, hogy beleszerettem valakibe. Sosem hittem, hogy történhet ilyesmi, mert teljesen logikátlan, de első látásra teljesen. Sosem láttam még olyan férfit mint ő. Minden porcikáját mintha nekem találták volna ki. Megőrültem. Egyébként volt párom egy ismerőse volt és nem tudta túltenni magát a volt barátnőjén. 3x-4x találkoztunk is, de én nem tettem rá túl mély benyomást csak annyit hallottam vissza, hogy édesnek tart és megkérdezte akkor még volt barátomat, hogy zavarná e ha összejönne velem. A dologból nem lett semmi, de 2-3 hónapig bele voltam betegedve. Talán jobban mint abba, hogy egy évek óta tartó kapcsolatom szűnt meg.

Most ő is együtt van volt párjával és én is..... A baj az, hogy nekem eszembe se jutott, de kb 1 hete folyton benne van minden álmomban és hátborzongató. Minden nap azt álmodom, hogy most velem van együtt. Nem akarok róla álmodni, mert borzasztó így felkelni, fáj némiképp pedig azt hittem elmúlt. Sosem volt köztünk semmi, mindíg csak beszélgettünk, de azt is nyögvenyelősen, azt sem értem lehetek e így szerelmes. Talán még mindig érdekel? Nem éreztem semmit jópár hete, hónapja mióta újra együtt vagyunk párommal annyira se.... Játszadozik velem az agyam? Arra is gondoltam már, hogy ez valami jel, hogy nem úgy élem az életem ahogy kellene. Köszönöm mindenkinek aki elolvassa, akkor végképp ha véleményt is ír.



2015. júl. 10. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hiányzik... de ne hagyd felejtsd el tudom nehez lesz
2015. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló :) eddig má több lány is tetszett és néha-néha valamelyikőjükkel álmodtam. Amikor felkeltem mindig szerelmes lettem abba akivel éppen álmodta aztán később rájöttem, hogy csak egy álom volt. Én is gondolkodtam már rajta hogy ezek jelek, hallottam már olyanról is hogy ez a tudatod alatt történik.. De hát kitudja.. Szerintem megérdemel egy esélyt a másik srác is, sose lehet tudni. Aztán majd utána eldöntöd :) Meg ha már a párod is megcsalt akkor igazán nem nagy ördöngősség ha te mellette beszélgetsz egy másik sráccal, mert végülis ez csak beszélgetés.

Remélem segítettem, sok sikert kívánok! :)

2015. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!