Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek, el is mondtam neki Lent az egész történet! 13/F? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött hogy féltem elmondani neki,de megtudta és megkérdezte hogy elmerem neki mondani(a lánnyal nagyon jóban vagyunk szinte minden nap beszélünk)el is mondtam neki de csak annyi volt a válasz hogy :most pofán vágna aztán megölelne.Én ezt nem értettem,aztán mintha el is felejtette volna és máris úgy beszélgetünk mint máskor.(A mázlim az volt hogy nem ment a barátság kárára)Valahogy akarom még de félek,nem akarok nyomulosnak tünni.(nem vagyok olyan hogy elhivjam randizni megvilyenek)Mit tegyek?

2015. máj. 30. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj eg kicsit és kérdezd meg újra. Én így tettem, és sikerült. 14/f
2015. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,valami tipp hogy hogyan kérdezzem meg?
2015. máj. 30. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, h: Emlékszel mit mondtál a múltkor? Akkor húzz pofon, de puszild meg a helyét! :D
2015. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez ütős lenne,de mivan ha nem érti és akkor tényleg oda a barátságunk?
2015. máj. 30. 19:49
 5/5 anonim válasza:
Benne van a kockázat... De proba szerencse, hajra;)
2015. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!