Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 év korkülönbség nagyon vészes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség nagyon vészes?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 11:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan nagy a 18 év, tini korban kiváltképp
ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%

#10


Nagyon nem szeretem, ha valaki infantilizál egy fiatalt csak azért mert ő maga infantilis fiatal volt.

A párom 18, és majdnem 18 év van köztünk, mégis összepasszolunk mindenféle téren. Két szakot csinál levelezőn, teljes állásban dolgozik nemzetközi kliensekkel, nyelveket tanít, viszi a közös háztartásunkat, céljai vannak, nyugit szeretne, építkezést, értéket adni és kapni, és családot alapítani amint lehet. Szerinted egy ilyen személyiséghez korabeli nyegle tinifiú illik, aki azt sem tudja merre van az arccal előre? Ugyanígy tele a világ gyerekes huszonéves "nőkkel", és mindenféle kisiklott sorsokkal is. Nem a kor tesz azzá, aki vagy, és nem mindenki úgy gondolkodik a világról, mint te tetted fiatalon. Ha érzelmileg felnőttél, akkor legyen benned annyi empátia, hogy ezt belátod.

Két emberen múlik, hogy mit hoznak ki az egymással való kapcsolatukból.

ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%
De miért nem a saját korodbeli nőkkel kezdesz, ott is vannak hozzád hasonló ambíciókkal teli személyek. A csajod is választhatott volna a korabeliek közül, de végülis minek amikor már van egy felnőtt férfi akinél nem kell bajlódni már egy csomó dologgal. Ahelyett, hogy jobban körbe nézne és együtt végig mennének, nem, inkább választja a kényelmesebb és bevett szokást. "Idősebb pasi? Hmm, ő vele könnyebb lesz, sokkal kevesebb problémám lesz vele, én meg amúgyis olyan nagylánynak érzem magam hiszen érettebb vagyok a környezetemnél, nekem jár ez az egzisztenciális kor és életkülönbség."
ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

Azon is múlik, hogy milyen 18 év korkülönbség....


Szexkapcsolat?

Simán, nekem több is volt


Rendes, szerelmi kapcsolat?

Érdekes szitu, különböző életszakaszok de attól még a két felén múlik minden

ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

#13


Mert a korombeli nők szerintem megkeseredett nénik.

A korabeli fiúk meg szerinte kis taknyosok.

Mindketten ambiciózusak vagyunk, magasra tesszük a lécet, és imádjuk egymást.

Az hogy valakinek nem tetszik, annyira nem érdekel, de az hogy valaki kizárja a lehetőségét hogy más boldog legyen más értékrend szerint viszont megért pár szót.

ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 October15 ***** válasza:
62%

15.: Nem kizárható hogy működik, de a kivételről beszélünk és nem a szabályról.

Álltalánosságban ahhoz hogy egy 18 éves és egy ~36 éves összejöjjön egyetlen egy dolog vezethet: valamék fél Pokemonnak nézte a DSM-5-ot és úgy volt vele hogy szerezed meg hát mind. :D [DSM-5: Diagnostic and statistical manual of mental disorders]


Még ha feltesszük hogy sem te sem a barátnőd nem maxoltátok ki a DSM-5-ot akkor is a lánynál minimum kimaradt a gyerekkor egy része. Ami viszont nem poénból van ott szóval nem tűnik csak úgy el anélkül hogy ne okozna valamiféle kárt.


Ettől még simán lehet, hogy ti momentán valami brutális véletlen folytán működtök együtt mert pont a megfelelő személyiségzavarokat sikerült összelegoznotok de ez nagyon nem az álltalános, álltalánosságban ennek qrva szar vége szokott lenni. :) A legutolsó amit volt "szerencsém" díszpáholyból végignézni momentán felvágott karral és egy szelet pizzával az éjszaka közepén végződött. Pedig nem 18 év volt a korkülönbség. Én kérek elnézést ha nem szeretem végignézni az ilyesmit...

ápr. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14%

#16


Köszi, de szerintem semmilyen mentális betegséggel nem küszködünk. Van helyette viszont empátia és lelki erő, hogy megbirkózzunk esetleges kihívásokkal, cimkézgetés helyett.

Elismerem hogy egy random 18 és 36 éves nem tudna jó kapcsolatot működtetni, de valójában két random bármilyen korú ember sem. Egy jó kapcsolathoz sok mindenre van szükség, és ezek egyike sem életkor függő.

ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
13%

Feminista fiúként írok. Egy nő, ha elmúlt 18 éves, akkor azzal jön össze, akivel akar! Akár 60 éves papákkal is! Ő joga, ő teste, ő döntése, ebbe nem szólhatunk bele. A nők korábban érnek, és nincs beleszólásunk az ő életükbe!

Hajrá nők! Az idősebb férfiaknak pedig joguk van segíteni a fiatalabb nőket, akiknek egy érett személyiség kell, aki határozott. Hajrá!

ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
12%

A 16-os tű pontosan leírta, ezek után minden más tőletek csak vergődés, de én itt elengedlek titeket mert fel kell ismerni azt amikor a buta embert nem lehet meggyőzni a kognitív képessége miatt.


18-asnak csak annyit írok, hogy nagyon bekajálta a mai femináci propagandát. A golyóid valahol a seggedben maradtak.

ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
7%
18as vagyok, miért pontoztok le? Utáljátok a nőket, és hogy szabadok legyenek?? El akarjátok őket nyomni??
ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!