Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon ő mit érez irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő mit érez irántam? Kapcsolatunk tiltott de lehet mindketten vonzódunk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Vajon ő mit érez irántam? Kapcsolatunk tiltott de lehet mindketten vonzódunk egymáshoz?


Sajnos soha nem lehet közöttünk kapcsolat a korkülönbség miatt. De szerintetek se közömbös irántam?


Többi mint 8 éve ismerjük egymást. Családjainak barátok, sok időt töltöttünk együtt régen is. Majd 2 évre megszakadt a kapcsolatunk. De egy fél éve elkezdtünk egy edző terembe járni és én elkezdtem érezni valamit. Mindig kérdezi hogy megyek e én is most hétvégén. Volt hogy már példa arra, hogy felvett és el is vitt. Nagyon jól megértjük egymást sok a közös témánk. Viszont mindketten tudjuk hogy nem lehet semmi közöttünk. De akkor még is miért dicséri meg az edzős ruhámat, hogy milyen jól áll és szexi vagyok benne. Elköszönés kor mindig megölel. Volt már arra is példa hogy rácsapott a combomra, vagy a fenekemre.


Vajon ő se közömbös?



ápr. 14. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora is az a korkülönbség?
ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért lehetetlen, hogy összejöjjetek?
ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora a korkülönbség?
ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy tiltott?

Ha csak nem vagytok közeli rokonok, nincs olyan, hogy tilos lenne.

ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Könnyen lehet, hogy csak meg akar fektetni.
ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk rokonok szerencsére :). De a korkülönbség 17 év az ő javára.
ápr. 14. 23:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült, hogy csak meg akar fektetni. De annyira vonzódom hozzá hogy akár képes lennék belemenni.
ápr. 14. 23:13
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
#6: és ez mitől tiltott?
ápr. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztában vagy azzal a lehetőséggel, hogy csak alkalmi lesz és ez nem zavar, akkor hajrá.
ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

17 évvel idősebb férfi, ebben semmi különös nincs.

Ennél sokkal nagyobb korkülönbségek is vannak.

Ha esetleg csak fektetni akar, az sem vészes, legalább biztosan jó élmény lessz neked is, ha megvan a szikra.

ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!