Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 év korkülönbség nagyon vészes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség nagyon vészes?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

72 éves csaj és 90 éves pasi közt nem.


1 éves lány és 19 éves fiú közt nagyon is!


Egy 30 éves csaj, 48 éves férfi épp működhet. Akár fordítva is. De amíg a fiatalabbnak nincs önálló egzisztenciája (akár mert 18 alatt, akár felette, de még tanul), addig gáz.

ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha a fiatalabb elmúlt 18, onnantól kezdve két emberen múlik, hogy milyen életet és kapcsolatot teremtenek maguknak.
ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
Az. Minden ember tudna magának párt találni a saját korosztályából csak nem hajlandó észre venni. Ilyen 5-6 év még elmegy nagy nehezen de 18... felejtős.
ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Helyzettől, embertől is függ. Szerintem vészes.
ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Tini korban eléggé vészes.
ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem 18 év minden korban sok, legalábbis nekem az lenne. De persze van amikor elfogadható, pl. most 50-68, meg ilyesmi. Viszont nyilván tini párkapcsolat kategóriában vagyunk, és igen, a 17-35 az nagyon sok, és a 35 éves részéről beteges is, ott van valami probléma a fejben, ez semmiképp sem normális. Hiába (sajnos) legális, az akkor sincs rendben.


De én azt sem tudom megérteni, mikor egy 38-43 éves egy 20-25 évessel jön össze, az én szememben az sem ok, hiába nagykorú mindkettő személy.

ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
51%
#6 Szerinted az kit érdekel, hogy neked milyen tevékenység "ok", amíg az nem lépi túl a törvény kereteit? Ez olyan, mintha én azt mondanám, nekem nem oké a horgászat.
ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Lilluci27 válasza:
61%
Szerintem nem az
ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem se
ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

7


Neked csitt van, így is sok pénzes faszi mászkál kis aranyásó pixákkal!

17 és közti 30 embereknek a szerelme csak hülyítés vagy mind olyan nyomorékok akik senkinek sem kellettek, ezért maradtak nekik a félig gyerekek még.

ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!