Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A média miért hírdeti annyira...

A média miért hírdeti annyira istent az új világrend felé közeledve?

Figyelt kérdés

Gondolom, már mindenkinek feltünt, aki néz tv-t, hogy állandóan csak istent meg ehhez hasonló szavakat használnak a műsorkban: A gyanú árnyékában (általában, amikor kimondják isten nevét, mindig elmosolyodnak), barátok közt, mostani filmek.


Ez egy szimpla agymosás, amit a tv csinál, mert ez olyan, mint egy vers, ha állandóan mondogatod magadban (isten), akkor megtanulod, és a fejedben marad.


A média tudja, hogyan kell befolyásolni az embereket.


Szerintem már a média többet foglalkozik istennel, mint a templomban a papok.


És ez régebben nem volt így. (Nem volt egy nap filmekben, műsorokban vagy százszor, hogy isten, meg jézusom, meg stb...


Tehát ez bizonyítja, hogy már készítik fel az embereket az új világrendre.


Aki vallásos, és nézi a tv-t, az észre sem veszi, de aki nem hisz istenben, (mint én) nekem ez már sok.



2012. okt. 31. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg bizonygatják, hogy létezik, csakhogy az emberek mégjobban higgyenek benne.


Én abban hiszek, hogy minket egy titkos társaság irányít (emberek), nem gyíkemberek, meg idegenlények, meg ehhez hasonló hülyeségek. Tehát semmiféle isten nem létezik, mert akkor ő sokkal nagyobb hatalommal bírna, mint akik irányítanak minket. Istent a titkos társaság találta ki.

2012. okt. 31. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem.
2012. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze a kérdésem nem csak istenben nem hívők, sátánisták vagy istenben hívők-höz szól, mert mindenki észrevette már szerintem, azt, hogy rengetegszer kimondják isten nevét.


Most egy műsorban bizonygatják, hogy létezik túlvilág, meg isten. Egy régebbi műsorban meg azt mondták, hogy túlvilág nincs, hanem aki halálközeli élményt él át, annak az agyában (nem tudom már mit csinál) az oxigén. És azért érzékelik a fényt. Tehát a média máris megcáfolta saját magukát. Mindez ugyanazon a csatornán történt.

2012. okt. 31. 18:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor tudja mindenki, hogy az EU együttműködik a médiával. És azt vetítik az embereknek, amit a titkos társaság mondd nekik. Új világrendre nevelés. Aki ezt nem látja, az már az új világrend része.
2012. nov. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!