Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek felkészítette már...

Szerintetek felkészítette már a média az embereket az új világrendre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Értem ezalatt a sok "isten" meg ehhez hasonló szavak kimondását egy nap vagy 150-szer. (És ez olyan, mint egy vers: Ha megtanulod, azt sosem felejted el. Tehát a fejedben marad, és még akaratlanul is kimondod, még ha nem is akarod.) Már ezzel is hatottak a médiák az emberekre.


Én nem hiszek istenben, (mert nem is létezik). Csak az idegesít, hogy mindenkire (10-20 millió ember) tudnak hatni egyszerre. Lásd még: Foggyál le, stb... És a sok ember neki áll futni, mert azt hiszik, hogy ők már nem is kellenek senkinek. Mindezt a tv beszél az emberekbe bele. Ezzel is felkészítve az embereket a világrendre. Na meg a műsorok, amik azt közvetítik: Légy erős, bízz magadban. (Mert Orbán Viktor bemondta (youtube), hogy az új világrendben csak az erősekre lesz szükség.

2012. okt. 12. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Most istentől tekintsünk el, és mondd el, milyen negatívumot látsz abban, hogy az embereket állítólag futásra és önbizalomra neveli a média? Szerintem ezek pozitív dolgok.
2012. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az, hogy szerintem ne a média mondja meg, hogy milyen kövér legyen az ember, stb... (mert mindenkinek van egy magánélete, és ő dönti el, mit csinál vele). Ne a média irányítsa az embereket. A dohányosokkal is milyen nagy kálváriát csináltak, most a kövéreket piszkálgassák, és majd nekik is elmegy az önbizalmuk. Szerintem meg az a jó, ha valaki kövér és soványis. Mert nem lehet mindenki egyforma. Ahogy a világban egyforma emberek sem léteznek, sem arcilag, sem kinézelitleg, sem nyelvileg. Ha megnézed a f.book-on, milyen klubok vannak a dohányosok és nemdohányzók között. És milyen lesz majd a kövér és nem kövérek között.


Itt nem a nemdohányzók védelme, meg az egészség a téma, hanem, ha meghal az ember, akkor az állam nem tud tőlük tovább pénzt beszedni adó formájában.

2012. okt. 12. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
De ember, az hogy valaki elhízott, az egy betegség, ahogy a cigarettafüggőség szintén. Ez nem olyan dolog, hogy mindenki különböző. Igenis kellenek kampányok az egészséges életmód mellett, azért, hogy hosszú ideig élvezd az életet, nem pedig azért, hogy minél tovább fizesd az adót. Ennyi erővel holnap meg is ölhetnéd magad, hogy háhá hogy kiszúrtam a gonosz állambácsival, most elesik az adómtól. Egy vicc amit mondasz.
2012. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!